lekarz Małgorzata Migniewicz

Laryngolog

Pani dr Małgorzata Michniewicz jest lekarzem laryngologiem, którego szczerze polecam. Byłam już nieraz z wizytą u Pani doktor i nigdy się nie zawiodłam. Tak było również dzisiaj, kiedy zgłosiłam się pełna obaw z napadowym kaszlem i dużym dyskomfortem w okolicy krtani. Pani doktor z uwagą przeprowadziła wywiad tyczący objawów choroby, po czym z należytą starannością przystąpiła do badania. Diagnoza była jasna i jednoznaczna. Wychodząc z gabinetu byłam nie tylko zaopatrzona w wiedzę o stanie swojego zdrowia i o tym, jak postępować by się wyleczyć, to jeszcze podbudowana psychicznie uprzejmym podejściem ze strony Pani doktor, miłym uśmiechem i - co najważniejsze - z wiarą w powodzenie sugerowanej terapii. Gorąco polecam.

Zgłosiłem się z na wizytę prywatną, powodem był szum w uchu odczuwany od ok. 2 miesięcy. Najpierw usłyszałem, dlaczego tak późno się zgłaszam, moje tłumaczenia (m. in. że wcześniej byłem u lekarza rodzinnego) były przerywane i ogólnie nie były akceptowane. Ogląd każdego ucha trwał nie dłużej niż 2 sekundy; mój lekarz rodzinny zrobił to znacznie staranniej, a co ważniejsze bardziej delikatnie (po opisywanej wizycie czułem dyskomfort w uszach przez tydzień). Pani doktor skierowała mnie do dalszych badań słuchu i powiedziała, że lekarstwa które mi teraz przepisze mogą nie przynieść poprawy. ...

Ogląd każdego ucha trwał nie dłużej niż 2 sekundy; mój lekarz rodzinny zrobił to znacznie staranniej, a co ważniejsze bardziej delikatnie (po opisywanej wizycie czułem dyskomfort w uszach przez tydzień). Pani doktor skierowała mnie do dalszych badań słuchu i powiedziała, że lekarstwa które mi teraz przepisze mogą nie przynieść poprawy. Przyjąłem to do wiadomości. Tu zaznaczę, że przed wypisaniem recept nie został ze mną przeprowadzony wywiad o moich innych chorobach, również przebytych. Po wykupie lekarstw i lekturze ulotki okazało się, że przy jednym z nich, ApoBetini, zalecane są środki ostrożności w przypadku przebytej choroby wrzodowej żołądka (mój przypadek). W podsumowaniu: brak empatii, brak rzetelnego wywiadu, niedelikatność przy badaniu ucha.
Również brak zaufania do kompetencji. Zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki.

Dr Migniewicz po rozpoznaniu i wywiadzie trafnie stwierdziła diagnozę i skierowała w kierunku dalszego leczenia. Doktor jest miłą, fachową i kompetentną osobą.

Doktor Małgorzata Migniewicz jest bardzo profesjonalna a przy tym sympatyczna, cierpliwa i co najważniejsze wzorowo przeprowadziła leczenie. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem

Gorąco polecam doktor Migniewicz. Przesympatyczna lekarka, uważnie wysłuchała mnie, dokładnie zbadała i wyjaśniła jak mam dalej postępować. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i na pewno jeszcze nie raz wrócę. Pozdrawiam serdecznie

ABSOLUTNIE ODRADZAM. To jest skandal, że taki lekarz w ogóle pracuje w przychodni. Nie rozumiem jak dyrektor placówki w ogóle pozwala na coś takiego. Zapisałam się do laryngologa na wizytę, jak byłam już w placówce dostałam telefon od tej Pani doktor, że co mi w ogóle dolega. Jak powiedziałam, że chyba mam zapalenie krtani, powiedziała, że mnie nie przyjmie i się rozłącza. Żadnego wytłumaczenia dlaczego, jak zapytałam dlaczego, powiedziała, że nie będzie ze mną rozmawiać, tylko z górą i rozłączyła się. Zadzwoniłam do Pani prokurent placówki, która powiedziała, że jest ...

Zadzwoniłam do Pani prokurent placówki, która powiedziała, że jest Covid i mnie nie przyjmą i do widzenia. Nie tylko nie udzielono mi żadnej pomocy, ale nie powiedziano co mam robić i gdzie iść w takiej sytuacji. A gdzie jakakolwiek empatia czy pomoc pacjentowi? Obie Panie bardzo nieuprzejme. Godzinę później byłam już w Scanmedzie, gdzie bez żadnego problemu przyjął mnie przemiły laryngolog i stwierdził zapalenie krtani. Byli zszokowani, że w jakiejkolwiek placówce medycznej odmówiono mi pomocy. Tak się traktuje pacjentów????? Ja rozumiem, że jest Covid, ale jak można zostawić pacjenta bez pomocy?Nie zasłaniajmy się Covidem, bo ludzie nie będą mogli się leczyć na inne choroby. Jestem zszokowana, że w XXI wieku jeszcze jest przyzwolenie na takie traktowanie drugiego człowieka. Skandal!!!

Niekompetentna, niemiła i bardzo chaotyczna. Często przerywała mi w pół zdania, gdy próbowałam przekazać objawy. Przerwała wizytę z powodu jej własnej umówionej wizyty u internisty wypraszając mnie z gabinetu. Sama nie przekazała co mi dolega, musiałam dopytywać się kilkukrotnie stojąc juz w drzwiach - odpowiedź jaką otrzymałam to były przypuszczenia, nie diagnoza lekarza. Nie polecam.

Pani dr jest b. kiepska, nie potrafi postawić diagnozy. Zaleca wykonanie dodatkowych badań (płatnych) by potem mieć problem z ich odczytem. Oczywiście wizyta była prywatna. Przepisuje krople, które nie mogą być zastosowane (była o tym mowa podczas wizyty). Największym problem dla Pani Doktor jest obsługa komputera - i z tym się zmagała przez większość czasu na konsultacji... Nie polecam!!!

Wspaniały lekarz kompetentny i niesamowicie troskliwy.Moją chorobę rozpoznała w kilka sekund.Jedna recepta i wyzdrowiałem. Polecam innym.

Bardzo dobry lekarz,polecam wszystkim.Dużo czasu mi poświęciła i co najważniejsze kuracja była skuteczna,po tygodniu już byłem zdrowy.