dr n. med. Małgorzata Misterskadr n. med. Małgorzata Misterska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Małgorzata Misterska

Dermatolog, Wenerolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Zapraszam Państwa na konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne.

Zapraszam Państwa na konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne.

Jestem dermatologiem z prawie 10-letnim doświadczeniem klinicznym i praktycznym. Pracę doktorską pt. "Rozwój dermatologii uniwersyteckiej w Poznaniu do końca XX wieku" obroniłam w 2008 roku, specjalizację z dermatologii i wenerologii zdałam z oceną bardzo dobrą w 2010 roku. Poprzez codzienną pracę w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (z którą jestem związana od 2004 roku ) oraz dzięki uczest...

Choruję na łuszczycę. Poszłam do Pani doktor po pomoc. Przepisała mi odpowiednie maści i szampon. Stosowałem zalecane leki przez kilka tygodni i skutecznie łuszczyca ustąpiła. Serdecznie polecam!!!

Moje 10letnie dziecko chwyciło świerzb. Pani doktor odpowiednio dobrała leki, dzięki czemu dziecko szybko powróciło do zdrowia. Profesjonalne, miłe, rzeczowe. Takie są wizyty u Pani doktor. Serdecznie polecam!!!

Córka 15sto letnia miała trondzik na twarzy. Profesjonalnie zdjagnozowała problem i skutecznie wyleczyła córkę. Bardzo serdecznie polecam Kontakt do Pani doktor: Prywatne Gabinety Lekarskie ul. Kościelna 26/22 60-538 Poznań tel: 616713380 tel: 791666105

Kontakt do Pani doktor:
Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Kościelna 26/22
60-538 Poznań
tel: 616713380
tel: 791666105

Zgłosiłem się do doktor Misterskiej z problemem skórnym.Natychmiast rozpoznała chorobę,skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła zmiany skórne.Polecam wszystkim,bardzo dobra,konkretna i miła lekarka! Maciej Rybicki

Maciej Rybicki

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Poznań"?

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter