lekarz Małgorzata Moszyńska

Neurolog

2,9
2,9
2,7

Przyszłam do Pani Moszyńskiej z bólami głowy trwającymi od paru miesięcy niemal codziennie. Na pierwszej wizycie była bardzo miła, dostałam skierowanie pilne na rezonans magnetyczny głowy. W rezonansie wyszły mi nieciekawe rzeczy, lecz Pani doktor powiedziała, że nie bierze tego pod uwagę. Na koniec dodała, że mam sama określić dlaczego mnie głowa boli i wysłała mnie do domu z niczym.

Pani doktor nie potrafi odczytać płyty z badaniem (rezonans), kazała iść do lepszego lekarza, który nie potrzebuje opisu... zero szacunku dla pacjenta....przychodzi spóźniona i jest opryskliwa. Pacjent ewidentnie przeszkadza jej w dniu pracy.

Nie polecam p. doktor. Nie udzieliła żadnej pomocy odsyłając do innych lekarzy . Na prośbę o skierowanie na badanie poleciła, aby zrobić je prywatnie. Brak szacunku dla chorego pacjenta.

U Pani doktor byłam na wizycie w związku z bardzo silnym bólem kręgów szyjnych, barku, drętwieniem prawej dłoni. Dostałam leki przeciwbólowe, skierowanie do poradni leczenia bólu oraz skierowanie na tomograf. Poprosiłam o kilku dniowe zwolnienie z pracy. Pracowalam w tym czasie fizycznie i ból mi odmawiał jakiekolwiek czynności w pracy. Pani doktor odmówiła kierując się zdaniem że "nie ma podstaw" Poszłam do pracy na kolejny dzień po czym wylądowałam na sorze z jeszcze większym bólem. Koniec koncow musiałam zmienić pracę w tym momencie pracuje na umowę zlecenie i straciłam pracę przy której miałam chociaż umowę o pracę na czas nieokreślony. Wynik tomografu- przepuklina w odcinku szyjnym oraz torbiel. Nie polecam Pani doktor, wręcz odradzam. Bardzo się zawiodłam. A teraz nadal mecze się z bolem...

Pani doktor b. miła i rzeczowa. Uprzejmie wyjaśniła wszelkie wątpliwości i doradziła co dalej robić. Bardzo pozytywne zaskoczenie;-) Dobry lekarz, który rozumie ludzi;-)

Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, przyjęła mnie w piątek późnym popołudniem na Izbie Przyjęć Szpitala na Tysiącleciu.Profesjonalne, kompetentne podejście do pacjenta. Takich lekarzy nam potrzeba. Personel tejże Izby oraz załoga karetki pogotowia także pozytywnie mnie zaskoczył.

Bardzo dobry lekarz, któremu zależy na zdrowiu pacjenta. Ma doskonałe podejście do człowieka, potrafi wytłumaczyć pacjentowi jak postępować, aby jak najmniej bolało. Lekarz godny polecenia. A to że w szpitalu są takie warunki a nie inne to już nie wina lekarza.

Uważam, że to jest bardzo dobry lekarz. Postanowiłem zmienić swojego neurologa na Panią Moszyńską, która wytłumaczyła mi dokładnie na czym polega moja choroba, pokazała ćwiczenia. Jeden z lepszych z lekarzy, które spotkałem. Stara się o pacjenta, a to, że szpital jest paskudny to nie jej wina.

kjkjhjhuhuhuhujj hhgbyugyugiuihjgfdtyfyuhujkhhjjhugyuftyvbkhgjkhuhjijpopkiijiihuhgyuguioijokpkplpojkijijiujihjijo

Nie polecam lekarza ! Brak szacunku do pacjenta!

Nie polecam lekarza ! Brak szacunku do pacjenta!