lekarz Małgorzata Mróz-Idasiak

Psychiatra

2,9

Chodzę do Pani Doktor z synem. Jest lekarzem kompetentnym, bardzo pomogła mojemu synowi jak również mnie jako rodzicowi. Jako pierwszy lekarz zauważyła tak naprawdę z czym się mierzyliśmy. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor ponieważ mój syn dziś funkcjonuje praktycznie normalnie.

Byłam 2 razy. Za pierwszym razem po 5 min rozmowy dostałó moje dziecko tabletki, na drugiej wizycie jak powiedziałam, że tabletki mu nie służą Pani Doktor nie była już taka miła, zaczęła zmieniać zdanie, była zła, nie chciała słuchać jakei dziecko ma objawy, nie wierzyła, ciągle mówiła tylko, że ma tyle pacjentów, jakby chciała podkreślić, że jest taka bardzo dobra, ze tyle osób do niech przychodzi i że nie potrzebuje nowych osób. Co to za lekarka która nie rozumie pacjenta. Może jak ktoś chodzi do niej przez kilka lat, jak tu czasem piszą osoby, i ciągle po ta sama receptę to jest ok, dla Pani Doktor to jest idealna sytuacja, bo nie musi się wysilać a kasa leci. Dla mnie lekarka beznadziejna, tylko kasa, podkreślenie ciągle przez nią , że jest super. Prawda jest taka, ze może i ma dużo pacjentów, ale głownię dzieci bo nie ma w Gliwicach takich specjalistów. I to boli najbardziej. Ze dzieci nie maja wyboru tylko trafiają do kogoś takiego.

Pani Doktor jest bardzo miłą i życzliwie nastawioną osobą zarówno do pacjenta, jak i jego rodziny. Wspiera nas bardzo od dziesięciu już lat - mój syn (spektrum autyzmu) został przez nią zdiagnozowany i pozostaje cały czas pod jej fachową opieką - ale pisząc my mam na myśli całą naszą rodzinę - nigdy nie zostawiła nas bez pomocy. Rozważnie dobiera leki, wspiera w wyborze terapii, doradza postępowanie. Polecam!

Witam u Pani doktor leczę od ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Dzień w którym trafiłam do jej gabinetu odmienił moje życie . Dostałam bardzo profesjonalną pomoc i opiekę i przede wszystkim trafną diagnozę . Z czystym sumieniem mogę polecić! Ponieważ ciężko znaleźć lekarza z tak empatycznym podejściem do pacjenta.

Nieprofesjonalna, spiesząca się i mająca gdzieś pacjenta. Pieniądze i dowidzenia. Naprawdę nie polecam

Beznadziejna lekarka. Zamiast dodać otuchy, wesprzeć to mówi że córka bez lekarstw nie da rady. Dodatkowo wizyta trwała 4 min. Z córką zamieniła tylko 1 zdanie. Tragedia.

Jesli podejrzewasz u siebie ADHD to bardzo polecam diagnozowanie się u tej Pani dr. Bardzo uprzejma i konkretna

Mam mieszane uczucia. Pani doktor uprzejma, ale wizyta trwała bardzo krótko. Miałam wrażenie że zależy jej żebyśmy już skończyła. Nie przejrzała dokumentacji lekarskiej córki, tylko opierała się na opinii z Poradni Psychologicznej. Oczywiście odrazu przepisała lekarstwa, na kolejnej wizycie zmieniła lek na inny, ponieważ po tym pierwszym córka bardzo się się czuła. I teraz nie wiem czy ten drugie też pomoże, bo obserwuje u córki równie pogorszenie samopoczucia. Bo lekarka nic nie tłumaczyła, trochę dziwnie reagowała jak mówiłam że córka źle się czuje po lekach

Chodzę z córką do Pani doktor już ponad 8 lat ,zawsze miła, uśmiechnięta,każdemu polecam Panią doktor Idasiak

Jestem ojcem 12 letniego syna. U Pani Doktor byłem z polecenia. Pani doktor sprawia wrażenie bardzo miłej. Ale spieszacej sie i czasem niecierpliwiacej. Czytałem wcześniejszy komentarze i pacjenci mają prawo oczekiwać od Pani Doktor dużej poprawy po lekach. Tak zresztą to przedstawia sama lekarka. Że przepisze tabletki i będzie poprawa, o tym że może to być długie leczenie, że na początku może być konieczna kilukrotna zmiana lekarstw nie informuje, tak samo jak nie uprzedza o bardzo uciążliwych skutkach ubocznych. Przynajmniej nas nie poinformowała. Zrezygnowaliśmy z tabletek, z wizyt u Pani Doktor, praca i psychoterapia pomogły, ale potrzeba było czasu.
Zastanowilbym się kto pisze te pozytywne komentarze, szczególnie odrazu po negatywnych, tak dla wszystkich do namyslu