dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania. Gosia

Gosia

Byliśmy zadowoleni, dopóki dziecko nie zaczęło często chorować. Pani doktor kompletnie nie miała pomysłu na leczenie. Najczęściej dostawaliśmy syropek prawoślazowy. Z grubszymi tematami nie daje rady. Kiedyś dziecko dostało temp. powyżej 41 st., zadzwoniłam z prośbą o wizytę prywatną. Pani doktor powiedziała, że nie przyjedzie bo miała dużo pacjentów i jest zmęczona. Chyba trochę minęła się z powołaniem.

Wspaniały lekarz. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu. W skomplikowanym przypadku (takim jak nasz) przeprowadza bardzo dokładny wywiad co bardzo rzadko się zdarza. Zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo często pomaga telefonicznie. Jesteśmy pani doktor bardzo wdzięczni za całokształt.

Pediatra Nr 1!. Pani Dr jest rewelacyjna. Lekarz z powołania. Zawsze stawia dobrą diagnoze i ma czas na wizycie aby wszystko dokładnie omówić. Zawsze odbiera tel, a jeśli nie może to oddzwania. Polecam z czystym sercem. U Pani Dr gabinety są podzielone na dzieci zdrowe i chore, dzieki temu zdrowe dzieci nie zarażają się od chorych. To bardzo ważne, kiedy przychodzi się z niemolwaczkiem np, do szczepienia. POLECAM!!! Kinga

Wspaniały lekarz cudowna kobieta zawsze gotowa do pomocy polecam z całego serca!!!

Jak na prywatę to partyzantka.Kto cwanszy ten wchodzi wczesniej.Pani dokr\tor ma do poprawki ustalanie wizyt w prywatnym domu.Pozdro

Lekarz godny polecenia, stawia trafne diagnozy, poświęca max czasu dla pacjenta, ma się wrażenie że jest się najważniejszym :). Polecam gorąco rodzicom którzy mają chore dzieci na cukrzycę.

Świetna kobieta i cudowny lekarz.Wczesniej niestety miałam styczność z kilkoma pediatrami-prywatnie oczywiście-no i koszmar.Panią Doktor znam już ponad 4 lata i wielokrotnie moje dzieciaki obywają się bez antybiotyków,które są ostatecznością.Poza tym każda choroba powoduje wielkie zaangażowanie ze strony Pani Doktor-szuka przyczyny i ewentulalnie specalistycznych konsultacji.Jedynym minusem są opóźnienia w przyjmowaniu-no ale cóż, warto poczekać dla zdrowia dzieci.Gorąco polecam i życzę Pani Doktor 100 lat życia,albo i więcej:)

bardzo dobry pediatra, jeździmy z maluszkiem 50 km. bo naprawde warto.

bardzo dobry pediatra, jeździmy z maluszkiem 50 km. bo naprawde warto.

Znam Panią doktor od prawie 6 lat. Opiekuje się moimi dwiema córkami. Zawsze prawidłowo stawia diagnozy, unika podawania antybiotyków i pozwala nawet na codzienny kontakt telefoniczny. Z ręką na sercu polecam ją każdemu kto chce pomóc walczyć z chorobą swojemu dziecku. Jest miła, kompetenta i poświęca tyle uwagi ile potrzebuje pacjent. Wszystko spokojnie wytłumaczy. Jedyny minus to czasem wizyty się obsuwają w czasie, ale dla na Takiego Lekarza warto poczekać :-)