Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.

Zła diagnostyka pani doktor.

Dentysta pierwszorzędny, leczenie zębów nic nie boli!!!

Dentysta pierwszorzędny, leczenie zębów nic nie boli!!!

Nawet nie wiem, co tu komentować. To leczący ideał.

Nawet nie wiem, co tu komentować. To leczący ideał.

Wspaniały lekarz. Kompleksowe podejście do problemu, cierpliwość, spokój, ale i tak potrzebna pacjentowi pewność wydawanej opinii, oceny.Perfekcyjne wykonanie przy stosunkowo (do innych gabinetów) niskiej cenie. No a poza tym urok, wdzięk, kobiecość... Po przeprowadzce zmieniłem stomatologa- na inny, luksusowy gabinet obok domu. Porażka. Wróciłem z ulgą do pani dr.Myszki. Polecam zdecydowanie.

No a poza tym urok, wdzięk, kobiecość...
Polecam zdecydowanie.

komplksowe tłumaczenie choroby, metody leczenia i zalecenia jak i atmosferę oceniam wręcz na 6 :o))

Sympatia i ciepło jakie emanuje od Pani Doktor udziela się wszystkim.Pozdrawiam pacjentka