lek. dent. Małgorzata Najbar-Porębska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani doktor to prawdziwa oaza spokoju i opanowania, niezwykle ciepła osoba z cudownym podejściem do dzieci. Leczymy zęby syna, mały chodzi do gabinetu z wielką radością. Pani doktor tłumaczy rodzicom wszystkie etapy leczenia, czujemy się maksymalnie zaopiekowani. Polecamy każdemu i dorosłym i dzieciakom

Rewelacyjne podejście do dzieci. Pierwsze leczenie zęba u 5 letniego synka przebiegło zupełnie bezstresowo, a byłam pełna obaw. P. dr bardzo cierpliwa, ciepła, wszystko dokładnie wytłumaczyła dziecku zanim rozpoczęła jakiekolwiek czynności, a po wizycie również mnie jak porządnie zadbać o zęby dziecka. Naprawdę polecam.

Po perypetiach jakie miałam z Córą u wielu stomatologów (ok. 11), uważam, że p. doktor Małgosia to Anioł! Podejście do dziecka, cierpliwość... Powinna być przykładem dla wielu stomatologów z "nazwiskiem i stażem"- nie dorastają Jej do pięt... Moja Córcia teraz nie może się doczekać kolejnej wizyty:)

Jeśli do dentysty to tylko do pani doktor. Polecam!

Jeśli do dentysty to tylko do pani doktor. Polecam!

Polecam Panią Małgosię, ponieważ jest wyjątkowym lekarzem i ma wspaniałe podejście, a przy tym profesjonalna i bardzo dokładna. Cierpliwość to Jej niesamowita cecha, która zwłaszcza w tym zawodzie jest istotna. POLECAM w 100%!!!! :)

POLECAM w 100%!!!! :)

Pani doktor jest bardzo ok, ma fajne podejscie do dzieci, jest cierpliwa a przy tym leczy tak, ze nie boli! Dzieci moga wybrac kolor plomby!

polecam Panią stomatolog, ze względu na dokładność i uczciwość. jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Leczy się u Niej moja rodzina i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Oby było jak najwięcej takich lekarzy. POLECAM!!!

polecam Panią Małgosię,ponieważ jest lekarzem z powołania,który dba o dobro pacjenta.Jest sumienna i empatyczna.wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty i jest uczciwa. Polecam wszystkim