dr n. med. Małgorzata Niedworok

Pediatra

Świetny lekarz, super podejscie do pacjenta, bardzo miła i sympatyczna kobieta, zawsze podchodzi do problemów z uśmiechem. poświeca tyle czasu ile potrzeba. naprawdę polecam ;)

naprawdę polecam ;)

To najlepszy specjalista z jakim miałam do czynienia. Mam czworo dzieci Pani doktor leczy je wszystkie. Najstarszy syn ma już 14 lat, kiedy miał roczek dostaliśmy numer tel do tej właśnie Pani doktor. Przez pierwszy rok swego życia syn był w domu zaledwie kilka tygodni. Miał nawracające zapalenie płuc z którym okoliczni lekarze nie radzili sobie w ogóle..Minęło już 13 lat.Syn sporadycznie nabywa jakieś przeziębienia, nic poważnego. Jego układ odpornościowy działa bez zarzutu. Jestem pewna, że to tylko dzięki leczeniu u dr. Niedworok. Polecam ją wszystkim znajomym. Nikt tak jak Ona nie jest w stanie wyleczyć dzieci w warunkach domowych bez hospitalizacji. To naprawdę "wysokiej rangi" specjalistka. :) Dziękuję Pani Doktor :)

Jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta ma czas dla pacjenta mimo ,że w klinice jest tysiące pacjentów. Jest człowiekiem.

Jest człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź