lekarz Małgorzata Niedźwiecka

Bardzo polecam, w czwartek była moja pierwsza wizyta i pani ginekolog okazała się bardzo ciepłą osobą, wszystko tłumaczy i poświęca dużo czasu, a stres szybko mija!

nie polecam każdy ja chwali bzdura nie miła nie wytłumaczy nic i krzywo patrzy a w szpitalu się panoszy jak ............. dziwna kobieta bo nie chodzi się do niej i już nie traktuje pacjentkę jak swoją to tylko ona tak potrafi

Bardzo gorąco polecam panią Małgorzatę, zawsze ma czas dla pacjenta, jest sympatyczna i przejmuje się jeśli pacjent jest chory. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz zastosowanie leków. Kilka lat chodzę do pani doktor a trafilam do niej po wielu pozytywnych opiniach które słyszałam od bliskich mi osób. Polecam!

zdecydowanie polecam Lekarza,jak wieliu przede mna chwalili pania Małgorzatę, moja żona bardzo dobrze ją ocenia. Jestem zdania ze kobieta predzej zrozumie inna kobietę. Polecam wszytkim mężom które kochąją swoje żony!

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam.Miła,wzbudza zaufanie a przedewszystkim bardzo troszczy sie o pacjentke.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żary"?

dr
Paweł Dwornicki