lekarz Małgorzata Ogint

Lekarz medycyny pracy

Polecam, zawsze mogłem liczyć na Panią doktor, nawet w nagłych przypadkach udało jej się przesunąć wizytę i znaleźć dla mnie czas.

Polecam bo to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwa, dokładna, profesjonalna i oczywiście, świetny lekarz

Cieszę się, że na swojej drodze leczenia spotkałam Panią Doktor😊 i mogę korzystać z tej wiedzy lekarskiej która naprawdę wyróżnia się na tle innych lekarzy.Dziękuję. Marta

Marta

To wspaniały lekarz kometentna, miła. uprzejma dbająca o pacjenta mająca duzo ciepła dla każdego. Niech z niej inni lekarze biorą przykład bo taki lekarz to teraz na wagę złota. Sto lat Pani Małgorzato

Polecam każdemu tego lekarza! Jest to cudowna kobieta, pomocna jak nikt inny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest miła i zawsze skuteczna. Kiedy trzeba daje bez problemu skier. na badania i chetnie widzi pacjenta na kontroli. Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Kompetentna,uczciwa,uważnie wszystko wysłucha i taka czarująco kobieca.Po wizytach u pani doktor po góra 2 dniach człowiek jest zdrów jak ryba.

Korzystam i polecam. Dr Ogint to moj lekarz rodzinny.

Korzystam i polecam. Dr Ogint to moj lekarz rodzinny.

To "mój" lekarz.Tam gdzie Ona tam i ja.Jej cierpliwości i zaangażowaniu zawdzięczam zdrowie. Nie znajduję słów aby jej podziękować.Ola

Kompetentna, życzliwa, uczciwa i zaangażowana - polecam.

Kompetentna, życzliwa, uczciwa i zaangażowana - polecam.

Gorąco polecam wizyty u p.Małgosi,przemiła ,uważna,kompetentna.

Gorąco polecam wizyty u p.Małgosi,przemiła ,uważna,kompetentna.