lekarz Małgorzata Ogrodniczak

Cudowny lekarz. Nigdy nie zostawia bez pomocy. Polecam w 100 procentach. Zawsze służy pomocą. Ma trafne diagnozy.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor....moje dzieci ja uwielbiaja...potrafi rozmawiać z dziećmi , a rodzicowi wytłumaczyć dokąldnie na co jest chore dziecko...

NAPRAWDĘ SUPER LECZY MOJE DZIECICZKI JUZ TYLE CZASU NAPRAWDĘ BARDZO WPORZĄDKU KOBIETA

godna polecenia, tą drogą chciałabym wyrazić wdzięczność za wieloletnią opiekę nad moimi dzieciakami.Mama Klaudi i Marysi

niezwykle miła pani doktor, bardzo ciepło, z dużym zaangażowaniem podchodzi do moich dzieci, od wielu lat leczy fachowo moje pociechy,więcej takich specjalistów

ZDECYDOWANIE NIEPOLECAM, NIE JESTEM ZADOWOLONA Z METOD STOSOWANYCH PRZEZ PANIĄ DOKTOR.

Pani Doktor wyznaje chyba zasadę antybiotyk dobry na wszystko!! Dziecko znalazło się już raz w szpitalu dzięki niej, nie rozpoznała obustronnego zapalenia płuc+ zapalenie oskrzeli!!!! poza tym dzięki serii przepisanych antybiotyków znacznie obniżyła poziom odporności u dziecka!!

zupełnie nie polecam tzw pani doktor!!!!!!! moje dziecko znalazłom się przez nią w szpitalu!!!!!!!!

Pani doktor po raz 4 nie rozpoznala szkarlatyny u dziecka. Gwarantowala ze to zwykle zapalenie gardla. przepisala zly antybiotyk i dziecko teraz ma problemy z nerkami. nie polecam!!!!!!!!