dr n. med. Małgorzata Olszewska

Dermatolog

jak mam wierzyć lekarzowi który nawt porządnie nie zajrzał mi do jamy ustnej? brak pojęcia o hpv

Bardzo dobra lekarz. Byłam u różnych dermatologów, ale ona pierwsza zrobiła takie badania, w których wyszła moja choroba. Teraz się leczę i jest coraz lepiej.

wspaniała pani doktor!!!! od wielu lat jestem jej pacjentką ze względu na liczne alergie, azs, trądzik - zawsze tłumaczy co i skąd się bierze, wysyła na dodatkowe badania, patrzy na problem całościowo, bardzo dogłębnie prowadzi wywiad. A przede wszystkim nie wciska leków z górnej półki, tylko zleca lekarstwa robione w aptece, które kosztują grosze. nie spotkałam drugiego takiego lekarza, a przy tym ma niesamowitą klasę!

Pani doktor Olszewska to nie tylko wspaniała, profesjonalna lekarka, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z wielką empatią angażuje się w jego problem, widzi go jako całość - tzn. analizuje wszystkie ewentualne schorzenia tak żeby nie zaszkodzić (większość lekarzy jest zainteresowana wyłącznie swoją działką i nic innego ich nie interesuje, a w organizmie przecież wszytsko jest połączone...). Zastosowała leczenie, które w krótkim czasie pozbawiło mnie problemu, którym nie chciał się zająć żaden inny lekarz. Polecam każdemu!

To jest właśnie ten rodzaj lekarza, który jest juz na wyginięciu - każdego traktuje indywidualnie, jakbyś był jej jedynym pacjentem, tym najważniejszym no i WIE co robi. To lekarz myślący a nie klepiący ciagle te same recepty bez zastanowienia.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny