lekarz Małgorzata Paliwoda

Lekarz rodzinny, Internista

2,7
2,9

Leczę się u tego lekarza już przeszło 5 lat. Trafiła z diagnozą w 10 . Gorąco polecam . Fachowa siła medyczna .

Sama jest osobą chorą i dlatego nie powinna leczyć innych. Jest złośliwa i arogancka, gdy chce się zrezygnować z jej usług. Gubi dokumentacje chorych.

Zdecydowanie odradzam leczenie się u pani doktor. Gdy chcę się wypisać od niej to stała się bardzo nieprzyjemna i uciążliwa. Nie mogę nawet dostać moich wyników badań!!! Paranoiczka. Walczy tylko o ilość podopiecznych. Mnie w cale nie wyleczyła.

Polecam tego lekarza , jako lekarza rodzinnego. Jest bardzo kompetentna , ma duże doświadczenie medyczne. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu na wysłuchanie jego problemu , podejmuje właściwe diagnozy medyczne potwierdzane później przez lekarzy specjalistów . Jest miła i bardzo sumienna w pracy

Bardzo dobry lekarz. Polecam leczenie u pani doktor.

Bardzo dobry lekarz. Polecam leczenie u pani doktor.

Lekarz który dba o ilość klientów -jeśli boli cię wraz głowa i noga to za jednym razem nie załatwi Cię musisz iść dwa razy , raz z nogą a drugi z głową . Nie wypisze leków na dwie choroby w jednym dniu choć masz choroby przewlekłe gdzie lekarz nie bada tylko wypisuje leki .

na wszystko przepisuje olfen. jest uprzejma, dopoki sie do niej chodzi. jak chcialam zrezygnowac to narobila szumu, nie chciala wydac karty, zrobila sie opryskliwa, nie poznaje mnie na ulicy, nie odpowiada na 'dzien dobry'. podrabia podpisy pacjentow przepisujac ich do siebie. na przewlekle bole rak przepisuje masc borowinowa z drwiacym usmiechem i wmawia, ze krzywo spalam. robi awantury innym lekarzom z przychodni, ze podbieraja jej pacjentow. podsumowujac jest okropnym, zlosliwym babskiem, ktoremu sie w zyciu nie udalo i odgrywa sie na pacjentach.

na wszystko przepisuje olfen.
podrabia podpisy pacjentow przepisujac ich do siebie.
robi awantury innym lekarzom z przychodni, ze podbieraja jej pacjentow.

Bardzo dobry lekarz. Wizyty są dostosowane do twoich potrzeb. Zawsze można na panią doktor liczyć.

Lekarka pozbawiona jakiejkolwiek kompetencji. Na zapalenie oskrzeli przepisuje środki uspakajające. Bez zgody pacjentów dopisuje ich sobie do siebie. Jest pełna pogardy wobec pacjętów z ktorych żyje i tylko dlatego że jest porzucona przez męża i ma dwoje dzieci , kierownik przychodni toleruje jej wybryki. Ale cierpimy my pacjenci i nasze zdrowie. Skandal że w Rzeszowie dużym mieście dochodzi do takich nieprofesjonalnych praktyk kosztem pacjentów. Czas z tym skończyć! AG

Czas z tym skończyć!
AG