lekarz Małgorzata Partyka

Reumatolog, Internista

Porażka, moja pierwsza i ostatnia wizyta u P. Doktor. Stwierdziła "na oko", że nie mam reaktywnego zapalenia stawów (miałam skierowanie z rozpoznaniem), nie zleciła żadnych badań. Stwierdziła natomiast, że w tym wieku (50) najwyższy czas na zwyrodnienia stawów. Nie polecam

Niestety kilkukrotnie musiałam skorzystać z konsultacji u tej Pani doktor. Ani raz nie zostałam potraktowana z empatią, miałam wrażenie, że jestem przyjęta z ogromną łaską, mimo wcześniejszego zapisu. Na moje dolegliwości dostałam jakieś podstawowe leki z domowej apteczki, którymi sama się "zaleczam". Moja rodzina ma również bardzo niemiłe doświadczenia z panią doktor. Zastanawiam się nawet nad zmianą placówki medycznej, bo tylko do tej Pani doktor można się tam dostać (co wcale mnie nie dziwi).

Niestety kilkukrotnie musiałam skorzystać z konsultacji u tej Pani doktor.
Ani raz nie zostałam potraktowana z empatią, miałam wrażenie, że jestem
Moja rodzina ma również bardzo niemiłe doświadczenia z panią doktor.

Pani Doktor jest bardo komunikatywna i przyjazna pacjentom. Stawia bardzo trafne diagnozy co świadczy o jej profesjonalizmie.

Jestem pacjentem ,pani M.Partyki od dość dawna.Może i czasami oschła , ale jest widocznie jakiś powód , niekoniecznie po jej stronie. To jest Lekarz a nie "spowiednik" czy osoba do towarzystwa.Czasami ,niektórzy ludzie mylą lekarza i gabinet z kawiarnią i kolegami

Pani dr jest bardzo niemiła. Traktuje pacjenta jak intruza,nie odpowiada na pytania,odnosi się bez szacunku do pacjentów,jakby robiła łaskę, że raczyla kogoś przyjąć. Może ma wiedzę, ale trudno to ocenić jak się nie ma kontaktu...

Bardzo dobra lekarka , stawiająca trafne diagnozy i bardzo kompetentna. Przekonałem się o tym wielokrotnie będąc chory na przewlekłą i skomplikowaną chorobę . Polecam gorąco a Pani Doktor z serca dziękuję.

Bardzo dobra lekarka , stawiająca trafne diagnozy i bardzo kompetentna.
Polecam gorąco a Pani Doktor z serca dziękuję.

Trafiłem do Pani Doktor przypadkiem i zdecydowanie polecam każdemu.

Trafiłem do Pani Doktor przypadkiem i zdecydowanie polecam każdemu.

Nie wiadomo po co, wszystko co Pani Doktor robi/bada/przepisuje/ wypisuje musi być opatrzone cierpkim komentarzem w stosunku do pacjenta którego przyjmuje, jakby robiła mu niezmierzoną łaskę że w ogóle pracuje. Nie rozumiem po co takie zachowanie i czemu ma służyć?

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie wszystko analizuje i nie bagatelizuje problemów pacjenta.Polecam

Niezbyt przyjemna pani doktor. Co do kompetencji nie bede sie wypowiadala bo nie mialam okazji tego sprawdzic. Za wizyte placila firma, poszlam tylko po skierowania na rutynowe badania krwi ale nie bylo latwo je zdobyc...