Małgorzata Paśnik

Ortodonta, Stomatolog

Leczenie mojej córki przebiegło bardzo dobrze Pani Malgorzata ma świetne podjeście, bez problemu przekonała córkę od przrestrzegania wszystkich zaleceń. Leczenie jest długotrwałe jednak efekty super i warte włożonego wysilku

Leczenie przebiegło w fajnej atmosferze, przede wszystkim dlatego że pani doktor Małgorzata ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest cierpliwa, sympatyczna i wszystko dokładnie wyjaśnia, już napoczątku leczenia tak że nic nie jest w stanie zaskoczyć

Gorąco polecam panią doktor w końcu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, efekty leczenia super! Leczenie trwało długo to normalne, co dla mnie bardzo ważne Pani Doktor przykładała bardzo dużą wagę do higieny jamy ustnej w trakcie leczenia , zostałam nawet poinformowana o produktach spożywczych których powinnam unikać!

dziękuję za leczenie było bardzo profesjonalne, Pani Doktor bardzo sympatyczna podchodzi do pacjenta wspaniale jest cierpliwa wszystko tłumaczy i wyjaśnia Efekt leczenia super polecam!

Cieszę się że zdecydowałem się na leczenie u pani Małgorzaty Paśnik mogę teraz cieszyć się pięknym uśmiechem! Bardzo miła i kompetentna lekarka

Moja córka bardzo lubi Panią Doktor Małgorzatę Paśnik, chętnie chodzi na wizyty i co ważne spełnia wszystkie polecenia ponieważ nie chce zawieść Pani Doktor i mieć piękne ząbki! Wspaniałe podejście do dzieci! Co jest bardzo ważne przy leczeniu ortodontycznym, które jest długie i wymaga od pacjenta dyscypliny

jestem bardzo zadowolony pani doktor Małgorzata Paśnik to wybitny specjalista, bardzo zaangażowana leczenie przynosi super efekty

bardzo udane leczenie chociaż trochę trwało ale tak to już jest w ortodoncji muszę przyznać że pani doktor jest bardzo cierpliwa i miła. Tłumaczy wszystko dokładnie i rozumie obawy polecam

super efekt leczenia sam proces długotrwały ale pani doktor Małgorzata okazuje bardzo duże zrozumienie i wszystko tłumaczy wyjaśnia wspiera...

dziękuję dzięki leczeniu u Pani doktor Małgorzaty Paśnik mam uśmiech o jaki marzyłam, to bardzo miła i kompetentna osoba