dr Małgorzata Pastuszek-Tyc

Kardiochirurg

W dniu 21.10.2013 byłam operowana przez Panią dr. cudowne ręce Pani uratowały mi życie, serdeczne podziękowania. Rok po operacji czuje się wspaniale, a mam już 82 lata i to wszystko dzięki Pani talentowi i mistrzowskim rączkom oraz profesjonalizmowi. Serdecznie dziękuje darowanie i cieszeniem się życiem pacjentka z Ciechanowa Halina Kakowska

Serdeczne podziękowania za super wykonaną operację wszczepienia by-pasów oraz za opiekę podczas pobytu na oddziale kardiochirurgi i transplantacji. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego Marek Chański..

Świetna,profesjonalna,kulturalna,życzliwa,skromna,uprzejma.DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!! 15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

15 pazdziernika maz mial operacje baypassy (3 pomosty)

Mój Tata miał niedawno wstawiane 3 bajpasy przez Panią doktor, wszystko ładnie wygląda i się goi, Tata był trochę przestraszony gdy dowiedział się że będzie go kobieta operować (Tata jest ze starszego rocznika dlatego nie wyobrażał sobie kobiety w tej roli, bo to ciężka praca) ale wszytstko przebiegło pomyślnie :-) dziękujemy :-*

Jestem po przeszczepie dwoch bajpasów .Pani doktor niezwykle miła i kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Warszawa"?

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42