lekarz Małgorzata Pawlukiewicz

1,8
1,4

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

tylko zbiera kase, diagnoza choroby po perwszej wizycie,bez zadnych badan, czy mozna zdiagnozowac i kontrolowac astme bez spirometrii? Walenie lekow bez troski o pacjenta

Pani dr jest żałosna, nie interesuja jej problemy pacjenta, bada pobieznie a i z leczeniem nie trafia. jak najgorsza ocena oczywiście, żadną miara nie polecam.

Jednym słowem-FATALNIE a drugim DNO, brak zainteresowania pacjentem, zła diagnoza i całkiem nietrafione leczenie-szkoda czasu na wizyty u niej

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Cieszę się, że nie zdążyłam się poddać leczeniu, zresztą z winy doktorki, która nie oddzwania (po zobowiązaniu się powiadomienia o leczeniu) mimo upływu kilku dobrych miesięcy. Początkowo byłam wściekła, ale widząc opinie poniżej jedynie utwierdziłam się w swoim przekonaniu, że jest to najbardziej niekompetentny lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam.

Pani o nic nie pyta, nie odpowiada na zadawane pytania, brak diagnozy a leczenie bardzo drogimi lekami-chyba w zmowie z firmami- które nie skutkują. Wizyta u niej to nie tylko pomyłka, ale wyzwanie dla zdrowia-przeżyłam,i wiecej juz nie pójdę do niej-pani nic nie wie.

Najgorszy lekarz jakiego spotkalam! Calkowicie NIE POLECAM. Totalny brak wiedzy, kompetencji I uwagi poswiecanej pacjentowi. O nic nie pyta I o niczym nie informuje. Nie potrafila odpowiedziec na najprostsze pytania. W ogole sprawia wrazenie kogos kto uwaza ze nie ma potrzeby odzywac sie do pacjenta. Gdybym zastosowala sie do jej zalecen po calkowicie zlej diagnozie i leczenia bardzo drogimi lekami do dzisiaj pewnie stracilabym wzrok. Calkowicie odradzam wizyte. Strata czasu pieniedzy I zdrowia. Beznadziejny lekarz!!

Całkowicie niekompetentny lekarz. Odradzam wiytę u tego pseudo learza. szkoda pieniedzy i czasu. Kompletny brak zainteresowania pacjentem i jak sadze po wizycie rowniez brak wiedzy. Gdybym zastosowała sie do polecen pani doktor miałabym powazne problemy ze zdrowiem. Całkowicie negatywna ocena, najgorszy lekarz jakiego widziałam.

Ta Pani nie powinna zajmować swojego miejsca pracy! Kompletnie nie kompetentny lekarz!