Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Bardzo rzetelnie i fachowo wytłumaczony został mój przypadek. Dieta pomaga, nie mam ataków dny moczanowej, a wyniki dużo lepsze. W gabinecie człowiek może czuć się swobodnie i liczyć na fachowe wsparcie. Elżbieta

Odebrałem wyniki badań. Wszystko na czerwono: wątrobowe, cholesterole, nerkowe itp. Lekarz zapisał mi plik tabletek i kazał schudnąć. Żona dostała na szczęście w pracy namiar do Pani Pelikan i tak się wszystko dalej potoczyło, że dziś mam 25 kg mniej i wyniki w normie bez tych paskudnych leków. Na początku ciężko się przestawić z hot dogów na stacji i zapiekanek na grillowaną kurę... ale dałem radę i po 8 miesiącach mam zdrowie jak młody. Dziękuję Pani dietetyk za pomoc!

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Pani Pelikan. Schudłam 38 kg ... to tak, jakbym dostała nowe życie:) Polecam bardzo!

Jestem kolejną "Hashimotką", którą pod okiem Pani Małgosi zrzuciła kilkuletni balast:) Zrzucone kilogramy widać gołym okiem, ale to nie koniec moich zmian:) Rewelacyjne samopoczucie, wzrost energii o 300%, poprawa wyglądu skóry, koniec z wypadaniem włosów. Czuję się młodsza o kilkanaście lat :) Tak jak Pani dietetyk zawsze powtarza : " nie ma rzeczy niemożliwych", a ja jestem tego przykładem. Weronika P.

Jeśli chodzi o mnie to tak: zrzuciłam 7 kg i uporałam się z uciążliwymi zaparciami. Czas trwania redukcji 3mc. Samopoczucie dużo lepsze. Co do wizyt: zawsze punktualnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Dieta: smaczna, szybka i skuteczna.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk "?

mgr

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Leszno
dietetyczna