Małgorzata Pelikan

Dietetyk

Bardzo rzetelnie i fachowo wytłumaczony został mój przypadek. Dieta pomaga, nie mam ataków dny moczanowej, a wyniki dużo lepsze. W gabinecie człowiek może czuć się swobodnie i liczyć na fachowe wsparcie. Elżbieta

Odebrałem wyniki badań. Wszystko na czerwono: wątrobowe, cholesterole, nerkowe itp. Lekarz zapisał mi plik tabletek i kazał schudnąć. Żona dostała na szczęście w pracy namiar do Pani Pelikan i tak się wszystko dalej potoczyło, że dziś mam 25 kg mniej i wyniki w normie bez tych paskudnych leków. Na początku ciężko się przestawić z hot dogów na stacji i zapiekanek na grillowaną kurę... ale dałem radę i po 8 miesiącach mam zdrowie jak młody. Dziękuję Pani dietetyk za pomoc!

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Pani Pelikan. Schudłam 38 kg ... to tak, jakbym dostała nowe życie:) Polecam bardzo!

Jestem kolejną "Hashimotką", którą pod okiem Pani Małgosi zrzuciła kilkuletni balast:) Zrzucone kilogramy widać gołym okiem, ale to nie koniec moich zmian:) Rewelacyjne samopoczucie, wzrost energii o 300%, poprawa wyglądu skóry, koniec z wypadaniem włosów. Czuję się młodsza o kilkanaście lat :) Tak jak Pani dietetyk zawsze powtarza : " nie ma rzeczy niemożliwych", a ja jestem tego przykładem. Weronika P.

Jeśli chodzi o mnie to tak: zrzuciłam 7 kg i uporałam się z uciążliwymi zaparciami. Czas trwania redukcji 3mc. Samopoczucie dużo lepsze. Co do wizyt: zawsze punktualnie, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Dieta: smaczna, szybka i skuteczna.

Otrzymałam od Pani Małgosi receptę na nowe życie:) Przez pół roku zmieniło się u mnie wszystko. Schudłam 28 kg, nabrałam zdrowych nawyków, zaczęłam uprawiać sport, czuję się o niebo lepiej. Wraz ze spadkiem wagi wzrosła moja samoocena, zmieniłam toksyczną pracę na inną, jestem bardziej otwarta na ludzi. Ciesze się życiem. Polecam :) Agata

Choruję na hashimoto. Obczytałam się co do diety w internecie, ale dalej tyłam i czułam sie coraz gorzej. Dopiero na dobranej diecie u Pani dietetyk waga zaczęła spadać, a energia powoli zaczęła wracać. Schudłam już 9 kg, jeszcze sporo przede mną, ale lepsze pozwala mi na zajęcia fitness- jestem dobrej myśli. Wizyty u Pani Pelikan to sama przyjemność, tłumaczy, wspiera i przede wszystkim ustala tak dietę, że wszystko smakuje. Polecam Ania J.

Jestem niezmiernie zadowolona z efektów mojego odchudzania pod okiem Pani mgr Pelikan. W przeciągu roku jestem lżejsza aż o 32 kg! Lekarz odstawił mi część leków na ciśnienie i na cukier. Oprócz wagi odzyskałam zdrowie, a to w moim wieku najważniejsze. Polecam wszystkim przemiłą Panią dietetyk. Elżbieta

Świetny gabinet! Bardzo profesjonalne podejście do problemów pacjenta. Mam dwie wykluczające się dietetycznie choroby i uzyskałem pomoc. Polecam. Eugeniusz

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta! Pani dietetyk pracowała z moją chorą na bulimię córką. Oczywiście chodziliśmy również do psychologa, ale bez pomocy Pani dietetyk nie byłoby tak dobrego rezultatu. Jestem wdzięczna za okazane zrozumienie i fachową pomoc.