lekarz Małgorzata Perlicka

Neurolog

korzystałem przez kilka lat z leczenia przez Panią doktor w Przychodni na Nowym Dworze i wszystkie elementy ocen przedstawione wyżej zasługują na ocenę pięć.Polecam. Szkoda,że tam już nie przyjmuje.Może ktoś wie gdzie teraz przyjmoje Pani doktor?

Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.

Ewa G.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta profesjonalna diagnoza przez Panią doktor oraz profesjonalne leczenie,jest bardzo miłą ciepłą wesołą osobą.

Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i stara się wyjaśnić przyczynę choroby poprzez zlecanie różnego rodzaju badań. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Do tej pory Pani Perlicka przyjmowała w Szpitalu na Koszarowej, jednak kiedy ostatnio (wrzesień 2016) chciałam się zarejestrować na wizytę okazało się, ze już w tej przychodni nie pracuje. Jeśli ktoś posiada informację o aktualnym miejscu pracy dr Perlickiej bardzo proszę o informację.