dr n. med. Małgorzata Pindycka-Piaszczyńska

Dermatolog

Z gabinetu wyszłam sfrustrowana jak nigdy. Odnosiłam wrażenie, że Pani Doktor ma mnie do mnie pretensje o to, że nie pamiętałam jakie leki stosowałam kilka lat temu, że przez pewien czas próbowałam walczyć z trądzikiem na własną rękę dobierając odpowiednią pielęgnację, którą moja skóra polubi. Przyszłam do niej z kilkoma problemami z czego skupiła się tylko na jednym (choć nie w pełni), a na resztę nie zwróciła, a o niektórych już nie miałam sił wspominać. Kompletnie zbagatelizowała to co udało mi się wtrącić o swojej skórze i w efekcie zaleciła taką kurację, która by była dla mojej wrażliwej skóry torturą, co wiem, ponieważ już nie raz coś podobnego stosowałam, ale niestety tego już lekarka nie dała sobie powiedzieć. Przed wizytą miałam wielkie nadzieje, w gabinecie przeżyłam ogromny stres, a pozostałam z nerwami i brakiem pomocy.

Bardzo dobry lekarz za pierwszym razem dobrze dobrane leki już następnego dnia widoczna poprawa i ulga

PANI DOKTOR JEST BARDZO DOBRYM FACHOWCEM W SWOJEJ DZIEDZINIE, JUZ 11 LAT LECZĘ U NIEJ SWOICH SYNÓW NAPRAWDĘ POLECAM:)

Pani doktor jest bardzo mądrą osobą. Potrafi fachowo podejść do pacjenta i co najważniejsze, wytłumaczyć mu w zrozumiały sposób na czym polega jego schorzenie. Polecam! p.s. Odwiedziłam już wielu dermatologów lecz tylko pani doktor mi na razie pomogła.

Nie polecam!! Choroba skóry nie dość, że nie ustąpiła, to jeszcze dzięki zapisanym lekom pogorszyła się. Mam nadzieję, że ktoś kompetentny będzie to w stanie odkręcić.

jestem zadowolony,osoba kompetentna i uprzejma,mozna ja polecać innym

jestem zadowolony,osoba kompetentna i uprzejma,mozna ja polecać innym

Bardzo dobra lekarka w 100% jest godna polecenia ,wszystkim polecam:)Bylismy juz przez fundusz i prywatnie u P.Doktor i nie ma to znaczenia,jest naprawde lekarzem z powołania:)

Naprawdę polecam! Byłam w u dwóch dermatologów (jeden z NFZ i jeden prywatny) i po prostu obrazą było by porównywanie. Bardzo fachowo podeszła do badania (u publicznego lekarza na moje włosy spojrzała ledwo przez stół i nawet nie podeszła a taki właśnie miałam problem-wypadające włosy). I do tego bardzo uprzejma:)

I do tego bardzo uprzejma:)

bardzo fachowa, kompetentna a oprócz tego bardzo serdeczna

bardzo fachowa, kompetentna a oprócz tego bardzo serdeczna

Pinda! Olewa pacjentów, nieprzyjemna, jak leczy trudno powiedzieć.

Pinda! Olewa pacjentów, nieprzyjemna, jak leczy trudno powiedzieć.