lekarz Małgorzata Płocka

Wenerolog, Dermatolog

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale przy kolejnym spotkaniu notowania lecą w dół. Efekty leczenia marne, dodatkowo w trakcie leczenia, kiedy próbowałam dostać bez umówionej wizyty z nagłymi objawami, to pomimo "okienka", bo akurat pacjentkanie przyszła, zostałam zrugana w poczekalni i przyjęta z wielkim dąsem i grymasem niezadowolenia. Wizyta na "odczep się" - bez spojrzenia w historię (po co te komputery?!) I zaleceniem "może to pomoże ". Stanowczo odradzam.

nie polecam nikomu!!! pani humorzasta , nadąsana , niegrzeczna krzyczy na pacjentów w poczekalni, mina pt nie podchodź, sprawy pilne ? trzeba załatwiać gdzie indziej. człowiek płaci podatki a w poczekalni czuje się jakby musiał błagać o wizytę bo pani doktor jakby łaskę robiła..masakra!!!!!!

Rzadko zdarza się tak ludzki, kompetentny, zaangażowany, kontaktowy i uprzejmy lekarz - jestem pod wrażeniem, więc jak najbardziej słowa uznania dla Pani Płockiej i pięknych "owoców" pracy. Polecam!

Chodzę do Pani Doktor już dłuższy czas, dla mnie jest to najlepszy dermatolog w Toruniu. Byłam u innej Pani Doktor, to nie ma porównania. Dr. Płocka bardzo cierpliwa, kulturalna i przede wszystkim pomocna. W każdej chwili można liczyć na pomoc. Polecam!

Mam zaufanie do dr M Płockiej, ponieważ potrafi zrozumieć pacjenta i poświęca mu tyle czasu ile trzeba

Jest miła kulturalna niestety bez skutku leczenie... Pierwszy miesiąc antybiotyku i nic.... Po miesiącu poszłam ponownie następny (inny) antybiotyk przepisany, który miał trwać 3 miesiące Oczywiście przerwałam po miesiącu ponieważ żadnego efektu szkoda mojego zdrowia na antybiotyk który zażywałam 3xdziennie. Oczywiście pani dermatolog zapowiedziała że jeżeli nie pomoże leczenie będzie przedłużone Trochę przesada.....

Trochę przesada.....

Mam coraz mniejsze zaufanie to kompetencji Pani doktor. Nie zaprzeczę, że jest bardzo miła i kulturalna, ale odkąd do niej chodzę to mój problem jest coraz gorszy. Poza tym wpisywanie na recepcie 6 a nawet 8 opakowań tabletek to chyba lekka przesada.

Pani doktor godna polecenia,wysłucha pacjenta,nie przepisuje drogich leków.Bardzo kulturalna co jest rzadkością wsród lekarzy,

Czekałam w kolejce 2,5godz ale było warto.Pani doktor jest wspaniałym lekarzem,wzbudza zaufanie,jest zainteresowana problemem pacjenta,odnosi się z szacunkiem i zrozumieniem,bardzo uprzejma i kulturalna,pełen profesjonalizm.Teraz rozumiem te kolejki do niej.POLECAM!!!

Pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Naprawdę polecam.