dr n. med. Małgorzata Płocka-Lewandowska

2,9
3,2
3,1
2,8

To, że mam złe doświadczenia, wynika po części z sytuacji, w której ja i moja rodzina znalazła się w czasie, gdy korzystałam z usług dr. Płockiej-Lewandowskiej. Jeśli jednak chodzi o przepisywanie leków to zgadzam się, warto zachować daleko idącą ostrożność. Jako alternatywę polecam następujące książki: ...

James S. Gordon "Unstuck"
oraz wszelkie Dr. Daniela G. Amen (tak, dokładnie jak "amen" :) Dr. Płockiej jestem wdzięczna za chęć pomocy w trudnym okresie, gdy istotna część informacji pozostała dla niej ukryta. Pacjent i jego rodzina niekoniecznie mówią wszystko i lekarz psychiatra powinien mieć to na uwadze. No i lekarz powinien być lojalny wobec pacjenta, a nie wobec całej reszty...
Wszystkim Potrzebującym życzę wiary w siebie, odwagi, samodzielności, zapału do walki i siły. Oraz zdrowego dystansu do siebie, lekarzy itp. Warto jest też szukać pomocy nie u jednej, a u większej liczby osób. "Co dwie głowy, to nie jedna" :) No i czasem rozwiązanie przynosi dopiero daleka podróż. Odwagi!

Pani doktor stara się rządzić pacjentem wraz z jego otoczeniem przeceniając trafność swojej diagnozy, którą stara się udowodnić. Asekuracyjnie zapisuje silne leki w sporych ilościach. Sprawia wrażenie jakby przepisane leki stanowiły przysługę dla idealnego społeczeństwa. Przed wizytą u Pani doktor warto odwiedzić psychologa.

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Pierwsza wizyta 130zł, a kolejne ww. 120

Pani doktor karmiła mnie pół roku Xetanorem bez sensu ciagle złe samopoczucie!!!!Odstawiam od 3 dni masakra pozdrawiam najgorszego lekarza!!!!!! Jacek

Jacek

Polecam panią dr.z tego względu,że bardzo docelowo potrafi zdiagnozować chorobę.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
N ZOZ "KaDental"