Jako chirurga nie polecam.Przy rwaniu jednego zęba miałam złamany następny.....i żadnego przepraszam ani przyznania się do błędu.Dla tej pani liczą się tylko pieniądze. Panią doktor będę omijać szeeeerokim łukiem.Tragedia

Panią doktor będę omijać szeeeerokim łukiem.Tragedia

Niezwykła wiedza i to nie tylko stomatologiczna-po zabiegu można porozmawiać o arhitekturze, sztuce, literaturze; pełen profesjonalizm; wysoka kultura osobista ( pierwszy stomatolog, który pochwalił poprzednika). Wszystko z czym przyszłam zostało załatwione z sukcesem i jeszcze Doktor często kontroluje swoje dzieła. Cenowo przy Warszawie konkurencyjnie. Naprawdę polecam. Na jedno tylko trzeba się nastawić: nieprawdopodobnie piękna- można wyjść z kompleksami...

Nie polecam. Brak etyki lekarskiej, cwaniactwo, oszukiwanie pacjenta, brak umiejętności. Sprawa wylądowała w sądzie, stomatolog zapłaciła symboliczną kwotę.

Niegrzeczna i zarozumiała. Nie bierze pod uwagę interesu, potrzeb i życzeń pacjenta. Proponuje drogie rozwiązania, które opłacają się tylko jej. Liczy się tylko kasa, którą bez skrupułów zdziera z pacjenta. Odradzam stanowczo.

Profesjonalistka w każdym calu. To, że piękna może na początku troszeczkę rozpraszać, ale jak się zacznie słuchać co mówi i jak mówi, to się nie chce wstać z fotela. Skupiona na pacjencie, nie odpuszcza, pedantyczna w detalach estetyki. Jakość za odpowiednią cenę. Uratowała mój ząb i kilka syna, na których wywróciło się paru innych dentystów.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Zostawiajcie swoje pieniądze u innych stomatologów. Arogancka, zarozumiała, z narcystycznym kompleksem ,kręci w sprawach finansowych, nie rozlicza się z pozostawionych u niej pieniędzy. Nie sporządza jakiegolwiek dokumentu płatności. Wykonana przez nią praca pozostawia estetyczne wątpliwośći.

Fakt jest taki, że to zadufana w sobie pani doktor, która nastawiona jest tylko na zarabianie pieniadzy. Potrafi być bardzo arogancka! A temat jej fachowości też pozostawia dużo do życzenia. Już się u niej nie leczę!!!

Wspaniała, profesjonalna,posiadająca wyjątkowe umijętności i praktykę. Z pasją i zaangażowaniem poprawiała szkody wyrządzone przez innego stomatologa- niedouczonego psuję. Zdecydowanie polecam tą dentystkę. Jej wiedza i talent idzie w parze z uprzejmością , subtelnością i wrażliwością, które w tym zawodzie są niezbędne. POLECAM !!!! Już nie będę szukała innego lekarza.

Super lekarz w pełni profesjonalny, polecam zdecydowanie

Super lekarz w pełni profesjonalny,
polecam zdecydowanie

Zdecydowanie polecam każdemu. Pani Małgosia jest profesjonalistką w każdym calu, walczy o każdego zęba, w nawet najgorszym stanie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy każdy problem i sposób jego rozwiązania.