lekarz Małgorzata Podkopał

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bardzo wysokie ceny - niesamowite jak lekarz może zarobić tyle pieniędzy w 10 minut. Sugerowanie wielu zabiegów bez konkretnego wyjaśnienia. Kiepska organizacja, niesprawność w użytkowaniu narzędzi dentystycznych. Po wizycie, lekarz zostawil mnie z informacja Iż większąść zębów wymaga plombowania - koszt rzędu 1000 zł. A no i jeszcze jakieś piaskowanie, wybielanie by się sprzydało. wow, zważając na to iż nic mnie nie bolało i pół roku temu wszystkie były w porządku hmmm. Ach te wizyty kontrolne. Odradzam

Pani doktor jest profesjonalna. Byłam z synkiem,teraz sam mnie ciągnie na przeglądy i leczenie. Najbardziej cieszą go prezenty za to ,że jest dzielny. polecam.

najlepsza dentystka w okolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepsza dentystka w okolicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo miła pani doktor,wie co robi,polecam gorąco

Bardzo miła pani doktor,wie co robi,polecam gorąco

super jest ten lekarz pomocny, inteligentny najlepszy

super jest ten lekarz pomocny, inteligentny najlepszy

koszt duży, ale nic nie bolało. zdecydowanie polecam panią doktor. jestem zadowolony z leczenia, z ceny troche mniej.

jestem zadowolona. leczenie bezbolesne ale dosyć długie. troche dużo dojazdów. narazie jestem zadowolona

nic nie bolało,fajna babka nie miałem kasy ale przyjeła mnie na kredyt ale git przestało bolec będe dalej leczyć zęby u pani dr.

Po wielu nieudanych próbach nareszcie trafiłam na dobrego dentystę. Pani doktor jest miła i profesjonalna. Naprawdę godna polecenia!

miłe i bezstresowe leczenie u pani doktor. naprawde polecam.

miłe i bezstresowe leczenie u pani doktor. naprawde polecam.