lek. dent. Małgorzata Podstawska

Kocham panią Podstawską! Wyleczyła mnie ze strachu przed wizytą dentystyczną ;) Jest miła, profesjonalna w tym co robi i zawsze miło do niej przyjść!

rewelacja!!! Pani Małgorzata jest bardzo zdolną, młodą, kompetentną, mądrą, Stomatolog z ambicjami POLECAM

rewelacja!!!
POLECAM

Oceniam bardzo dobrze dr Podstawską i całą klinikę przy al. Krasińskiego 30. Mają wszystko co dostępne w dzisiejszej stomatologii oraz miłych wysoko wykwalifikowanych i serdecznych lekarzy. Czy potrzeba coś więcej? Fakt ceny nie są najniższe ale za taką obsługę i tak nigdzie nie zapłaciłabym mniej!Polecam i tyle!

Ja lecze sie u pani doktor i zawsze uprzedza mnie ze moze bolec zab. Nie zgadzam sie z ta opinia. Nie tylko ja sie lecze u Pani doktor.... leczy sie cala moja rodzina.

Ja chodze do tej pani doktor od 4 latach i naprawde nie moge nic zlego powiedziec. Polecam ja wszystkim znajomym!

Bardzo jestem zadowolona z tej Pani doktor i polecam ja wszystkim znajomym.

Bardzo jestem zadowolona z tej Pani doktor i polecam ja wszystkim znajomym.

Poprostu nie wiem co myslec o tej Pani stomatolog ale 2 raz do niej nie pojde, bo po jak ona to nazwala drobnym leczeniu co jakis czas bardzo boli mnie ząb. Pytalam innego dentysty, to powiedzial,ze wyglada w miare ok i ze jak nie porzejdzie, to zrobi mi zjecie ( w sumie to sie mu nie dziwie bo z zewnatrz faktycznie ok ale co ona popieprzyla pod spodem;/). Mam nadzieje,ze zab nie bedzie do leczenia kanalowego. Jesli tak sie okaze, to to bedzie ewidentnie jej blad, bo bardziej boli mnie po leczeniu niz przed. Przed to mnie tak lekko bolal od czasu do czasu...myslalam,ze zniweluje bardzo lekkie i rzadkie pulsowanie a baba zafundowala mi wieksze meki. A jak wy sadzicie?