lek. dent. Małgorzata Podstawska

Kocham panią Podstawską! Wyleczyła mnie ze strachu przed wizytą dentystyczną ;) Jest miła, profesjonalna w tym co robi i zawsze miło do niej przyjść!

rewelacja!!! Pani Małgorzata jest bardzo zdolną, młodą, kompetentną, mądrą, Stomatolog z ambicjami POLECAM

rewelacja!!!
POLECAM

Oceniam bardzo dobrze dr Podstawską i całą klinikę przy al. Krasińskiego 30. Mają wszystko co dostępne w dzisiejszej stomatologii oraz miłych wysoko wykwalifikowanych i serdecznych lekarzy. Czy potrzeba coś więcej? Fakt ceny nie są najniższe ale za taką obsługę i tak nigdzie nie zapłaciłabym mniej!Polecam i tyle!

Ja lecze sie u pani doktor i zawsze uprzedza mnie ze moze bolec zab. Nie zgadzam sie z ta opinia. Nie tylko ja sie lecze u Pani doktor.... leczy sie cala moja rodzina.

Ja chodze do tej pani doktor od 4 latach i naprawde nie moge nic zlego powiedziec. Polecam ja wszystkim znajomym!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024