Małgorzata Pustułka

Proponuję wszystkim,którzy chcą leczyć zęby panią dr.Małgorzatę Pustułkę.Bardzo miła,wykwalifikowana i kompetentna w swoich usługach.Na pewno nikogo nie zawiedzie!!!

POLECAM, naprawdę fachowa obsługa, Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta:) może leczenie prywatnie nie należy do najtańc=szych ale jest godna zaufania:)

Witam, jestem osobą, która panicznie boi się dentysty. Pani Doktor Małgorzata jest jedyną osobą której oddaje swój los. Bardzo fachowe podejście- cierpliwa kobieta, miła i uprzejma. Ogólnie w gabinecie panuje miła i sympatyczna atmosfera. Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią Doktor i wszystkich pracowników gabinetu. Stała- wiecznie spanikowana pacjentka. Roksana ;)

Stała- wiecznie spanikowana pacjentka.
Roksana ;)

Pani doktor to super fachowiec- zna się na swojej pracy, a do tego jest miła, uprzejma i poświęci tyle czasu ile trzeba. Jedyny minus to terminy b.odległe ale tak to jest jak sie wykonuje dobrze swoją prace.Pozdrawiam

Fachowiec a przy tym niesamowicie miła i uprzejma osoba, życzliwie i z cierpliwością podchodzi do dzieci. W gabinecie tym leczą się moje dzieci, które zawsze z chęcią idą do dentysty. Ja osobiście uwielbiam (chociaż to dziwne)leczenie zębów. Szczerze polecam.

fachowiec w swoim zawodzie.bardzo miła,uprzejma.potrafi przedstaić w zrozumiały sposób pacjętowi opis tego z czym sę zgłaszamy

Wizyta u stomatologa nigdy nie należy do najprzyjemniejszych. U Pani Doktor Małgorzaty Pustułka jest zdecydowanie inaczej. Obsługa fachowa podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jedyny mankament-czas oczekiwania na wizytę. Z racji dużej popularności i zainteresowania leczeniem stomatologicznym w tym gabinecie niestety trzeba czeka około 1,5-2 miesiąca. Świadczy to jednak o poziomie oferowanych usług.