lekarz Małgorzata Pyrzowska

Laryngolog, Foniatra

Lekarka z dużym doświadczeniem, dobrym podejściem do pacjenta. Konkretnie zadziałała jej metoda i postawiła mnie na nogi, polecam wszystkim.as

Pani doktor bardzo pomogła mi przy dziecka chorobie. Kobieta miła, ma podejście do dzieci. Pani w rejestracji bardzo uprzejma. Polecam

W rozmowie z lekarzem czuję że jestem w pełni rozumiany i diagnoza która została wystawiona w pełni została mi wytłumaczona. Po skierowaniu do innych specjalistów i wizycie u nich potwierdziły się w pełni przypuszczenia lekarza. Choroba która mnie dotknęła została wyleczona.

Polecam w 100%.Sprawdzony lekarz z dobrą opinią w Elblągu.Trafiła z diagnozą od razu.Jestem już wyleczona.

Pani doktor jest fachowcem wysokiej klasy. Doskonały diagnostyk i specjalista. Przeprowadza szczegółowe badania i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Elbląg"?

Szpital
ul.Komenskiego