Małgorzata Rachtan-Tabisz

Pediatra

Gorąco polecam, od roku czyli od urodzenia synka chodzimy do pani doktor. Kompetentna, z wiedzą i wszystko umówione na czas. Wydawało mi się wcześniej, że tak jest tylko prywatnie

Od wielu lat Pani Doktor jest lekarzem rodzinnym moich dzieci . Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mało spotyka się dzisiaj tak kompetentnych i przemiłych lekarzy (a wierzcie mi, byłam już z dzieciątkiem tyle razy w szpitalu że wiem co mówię). Jest to wspaniały lekarz z prawiwego powołania, z przemiłym podejściem do dzieci i bardzo jej dziękuję za okazane serce, bo wiele jej zawdzięczam.

Ma podejście do dziecka i nie zmieniłbym jej za nic w świecie.Nie spotkałam drugiej takiej lekarki. Widać że jest lekarzem z powołania a nie za kasę.Godna polecenia.

Pani doktor rewelacyjna -lekarz z powołania -POLECAM

Pani doktor rewelacyjna -lekarz z powołania -POLECAM

Pani doktor ma dobre podejście do dziecka, wzbudza zaufanie, leki i sposób leczenia wydają się być trafne

Wciąż poszukujesz "Pediatra Rzeszów"?

Warzywna 3
Rzeszów