Małgorzata Rachtan-Tabisz

Gorąco polecam, od roku czyli od urodzenia synka chodzimy do pani doktor. Kompetentna, z wiedzą i wszystko umówione na czas. Wydawało mi się wcześniej, że tak jest tylko prywatnie

Od wielu lat Pani Doktor jest lekarzem rodzinnym moich dzieci . Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Mało spotyka się dzisiaj tak kompetentnych i przemiłych lekarzy (a wierzcie mi, byłam już z dzieciątkiem tyle razy w szpitalu że wiem co mówię). Jest to wspaniały lekarz z prawiwego powołania, z przemiłym podejściem do dzieci i bardzo jej dziękuję za okazane serce, bo wiele jej zawdzięczam.

Ma podejście do dziecka i nie zmieniłbym jej za nic w świecie.Nie spotkałam drugiej takiej lekarki. Widać że jest lekarzem z powołania a nie za kasę.Godna polecenia.

Pani doktor rewelacyjna -lekarz z powołania -POLECAM

Pani doktor rewelacyjna -lekarz z powołania -POLECAM

Pani doktor ma dobre podejście do dziecka, wzbudza zaufanie, leki i sposób leczenia wydają się być trafne

Przemiła pani doktor godna polecenia każdej troskliwej mamie. Nie bagatelizuje nawet najmniejszych rzeczy, bardzo szczegółowo odpowiada nawet na długą listę pytań. Zdecydowanie polecam. Uważam, że powinna otworzyć swój gabinet w godzinach popołudniowych.