lek. med. Małgorzata Rotuska-Żaba

Bardzo słaby lekarz, zero podejścia do człowieka, bagatelizowanie objawów, nieprofesjonalne podejście, nie polecam

Pierwszy raz zostałam tak fachowo potraktowana. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna uwaga, długa dokładna wizyta, sszereg badań, niesamowita rzetelność Pani doktor. Polecam w 100%

Polecam Panią Doktór zarówno pacjentom jak i pracodawcom! Takiego lekarza ze świecą szukać! Cierpliwa, dokładna i miła (choć lekarz miły być nie musi) a przede wszystkim trafia w diagnozę!

To była moja pierwsza wizyta u tej Pani.Wcześniej chodziłem do innych lekarzy internistów. Nie mogłem się nadziwić podejścia Pani doktor do pacjenta. To nie tylko lekarz, to również człowiek z wielkim sercem. Można naprawdę o wszystkim pogadać. To fakt troszke odczekałem (30 min),ale naprawde warto.

45 min czekania, szybka diagnoza: zapalenie górnych dróg oddechowych; recepta na mocny antybiotyk, zwolnienie. Pani Rotuska-Żaba sprawia wrażenie lekarza, który na każdą chorobę przepisuje antybiotyk, no jeszcze parę gratisowych leków na wszystko.

Wyjatkowa pod każdym względem. Fachowość,kompetencja,uprzejmość.Bardzo dociekliwa i dzieki temu bardzo trafne diagnozy.Zawsze znajduje dobre słowo pociechy w trudnych momentach choroby. Szkoda, że dyrekcja Luxmedu ciągle zmniejsza czasokres przyjęcia dla jednego pacjenta. Polecam tę Panią Doktor gorąco.

Polecam tę Panią Doktor gorąco.

Super kobieta, bez dwóch zdań.Kochana pani doktor. Polecam.

Super kobieta, bez dwóch zdań.Kochana pani doktor. Polecam.

Pani Doktor jest kompetentną osobą, dociekliwą w diagnozowaniu choroby. Bardzo polecam!!