dr hab. n. med. Małgorzata Rusiecka

Onkolog

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam, a mam już 76 lat. Niezwykle kompetentna, jest w stanie, jedyna jak dotąd, ogarnąć wszystkie choroby pacjenta i wskazać właściwe leczenie, mimo że choroby współistniejące nie należą do jej specjalności. Ma zawsze czas wysłuchać pacjenta i wytłumaczyć mu na czym polega jego choroba i jak najskuteczniej ją leczyć. Jest troskliwa, serdeczna, miła, a uprzejmość, to jej drugie imię.

Polecam panią Małgosię! Świetny specjalista. Fachowe podejście i zainteresowanie pacjentem. Kobieta złoto:)

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Mam ogromne szczęście, że trafiłam na dr Rusiecką. Regularnie chodzę do niej na wizyty kontrolne.

Szczerze polecam Panią Doktor! Była to moja pierwsza wizyta u niej, ale od razu wydała mi się osobą bardzo sympatyczną, spokojną, ciepłą. Wydaje się, że zna się na rzeczy, bada dokładnie, bez pośpiechu. Mam same pozytywne odczucia. Polecam

Bardzo miła pani doktor. Zbadała mnie dokładnie, wypytała o wszystko. Inni lekarze zadawali do ter pory dwa lub trzy pytania, rzucili okiem i było po temacie. Poza tym dużym plusem jest to, że pani Rusiecka podyktowała mi, jak mam zażywać leki (a wiadomo, że jeśli dostaje się 5 czy 6 różnych, może się pomieszać). Zostałam nawet poinformowana, że gdyby nie daj boże pojawiła się jakaś reakcja, to mam wejść do niej bez kolejki i mi bez problemu da inny lek. Oceniam bardzo, bardzo pozytwynie i polecam każdemu.

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam okazję się spotkać. Niesamowita wiedza połączona z dobrodusznością. Potrafi wysłuchać i trafnie zdiagnozować chorobę, co wśród lekarzy nie trafia się zbyt często. Gorąco polecam.

najlepszy lekarz jakiego znam,bardzo dobry lekarz o wielkim sercu bardzo dobry człowiek,jestem jej bardzo wdzięczna.

skarb jakich mało... naprawde najlepszy lekarz u jakiego bylam

skarb jakich mało... naprawde najlepszy lekarz u jakiego bylam

Długo szuka takiej Pani Doktor i znalazłam :)) Skarb :)

Długo szuka takiej Pani Doktor i znalazłam :)) Skarb :)