dr n. med. Małgorzata Rychwalska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Pani doktor jest najlepszą profesjonalistką jaką znam oprócz tego jest wspaniałym człowiekiem. W dzisiejszych czasach trudno spotkać takich ludzi jak Ona. Zdecydowanie polecam.

U Pani Doktor byłam z moją 3 letnią córką. Dr zebrała szczegółowy wywiad i przebadała ją, a następnie zleciła USG. Wszystko było przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze przyjaznej dziecku. Uważam że Pani Doktor to bardzo dobry specjalista z super podejściem do dzieci. Polecam

Wspaniały specjalista, lekarz z powołania, pomogła bardzo mojemu synowi. Gorąco polecam osoba szukającym dobrego nefrologa dziecięcego.

dr.Małgorzatę Rychwalską znam 22 lata ,bo taki wiek osiągnęła w tym roku moja córka.Jest to prawdziwy lekarz z powołania,który swoje życie osobiste w dużej części poświęcił dzieciom i medycynie.Dla mnie i moich dzieci to lekarz bardzo kompetentny.wspaniały ,szlachetny i pełen życzliwości człowiek.Cała nasza rodzina uwielbia Panią Doktor.

Pani dr.Rychwalska nie tylko jest lekarzem!Oprócz tego że URATOWAŁA moją córcie,zasługuje na Najwyższe słowa

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź