lekarz Małgorzata Rydzewska

Alergolog dziecięcy

Bardzo dobry lekarz, szybko wykryła przyczynę moich duszności. Teraz leczy moją alergię. Miła, sympatyczna, profesjonalna. Polecam.

Prawziwy lekarz z powołania. Leczyła mnie, a teraz leczy moje dzieci. Mnie b. pomogła w alergii, a tera leczy moje zieci. Cierpliwa, sympatyczna i skuteczna. Polecam przyjaciołom !

Super lekarz! Bardzo nam pomógł. Powiem krótko - polecam wszystkim którzy mają wiecznie chore, duszące się dzieci. Pani doktor to miła, uprzejma osoba, służąca skutecznymi radami i znająca się na rzeczy! Sami uczęszczamy do doktor regularnie od lat. Polecam gorąco

Nie polecam, całkowicie nie potrafiłam dogadać się z panią doktor.Po każdej wizycie czułam się jak wyrodna pracująca matka alergika który musi chodzić do przedszkola. Zero zrozumienia

niestety mam podobne doświadczenia :( w placówce publicznej - pogaduchy, spóźnianie się, niemiłe odsyłanie, nigdy nic się nie dowiedziałam, możliwe, że kompetentna, ale nie poznałam się widać

Gorąco polecam. Swietny lekarz, diagnosta z ludzkim podejściem do pacjentów. Leczy również dorosłych pacjentów.

Super lekarz. Polecam. Będe do niej chodzić z moją Izą ! Pomaga nawet przez telefon. Tak trzymać !

A ja dojeżdżam ze Słupska. Pani Doktor jest świetnym fachowcem. W okolicy nie znam lepszego. POLECAM !

Fatyguję się do Pani doktor aż z Wejherowa. Tylko jej udaje się walka z alergią mojej córeczki... POLECAM !

Dr Rydzewska jest najbardziej zlosliwa i nie szanuje zupelnie cudzego czasu! Zamiast rozmawiac o rzeczywistych problemach to urzadza sobie w pracy 'pogaduchy' z pacjentami a ktos rzeczywiscie chory czeka w kolejce nie raz po 2 godziny! Zupelnie nie przyklada uwagi do lekow jakie przypisuje tylko je poprostu wypisuje , 15 lat przypisuje te same leki chorej ciezko osobie i ma gdzies ze nic nie pomagaja. Po prostu NIE POLECAM! chyba ze ktos nie ma co robic ze swoim czasem!