lekarz Małgorzata Sabaciak-Makuch

Lekarz rodzinny

Bardzo dobra lekarka. Mimo teleporady, dokładny wywiad, szczegółowo opisane leczenie jakie zaleca. Informacja dla mnie, że jakby coś się zmieniło to prosi o telefon. Diagnoza w 100% trafna. Po tygodniu telefon i sprawdzenie jak się pacjent miewa. Jak dla mnie super podejście, konkretne

Roczne dziecko gorączkujące i mające od tygodnia 37,6 po nędznej teleporadzie, podczas której Pani doktor przysypiała trafia do lekarza, który stwierdza nadwrażliwość matki i ząbkowanie. Matka dziecka po tygodniu z gorączką 39,9 odbywa kolejną teleporadę podczas , której Pani Doktor Sabaciak – Makuch stwierdza u dziecka covid, kierując się jedynie gorączka, bo brak innych objawów, natomiast rodzice pozostają bez jakikolwiek objawów covidowych. Wszyscy bez dyskusji zostali skierowani na badania, jak to stwierdziła „zacna” Pani doktor „…tak przy okazji zróbmy te badania …”. O tym, że przy okazji również zostali przez Panią doktor zgłoszeni i objęci kwarantanną dowiedzieli, się w innej przychodni, gdzie ktokolwiek chciał obejrzeć i zbadać chore dziecko. Tak dla informacji dziecko miało zapalenie górnych dróg oddechowych, a nie covida. Natomiast Pani doktor Sabaciak miała lenia w tyłku, albo spieszyło jej się do domu., żeby powróżyć z fusów, bo na medycynie średnio się zna. Nie pomyślała, że skazuje te rodzinę na siedzenie w domu jednocześnie uniemożliwiając jej zbadanie rocznego dziecka z wysoka gorączką. W dzisiejszych czasach weterynarze są bardziej profesjonalni. Tak przy okazji Pani doktor składała przysięgę Hipokratesa w której jest mowa o :
obowiązki te sumiennie spełniać,
służyć zdrowiu i życiu ludzkiemu,
według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc……?????

To jest lekarz? Lekarz bez zaktualizowanej wiedzy medycznej. Skoro nie ma pojęcia o tym że na podstawie podstawowych badań morfologicznych oraz biochemicznych można zdiagnozować stan chorego pacjenta. Nie chciałabym z tą Panią współpracować. Do tego śmieszna zabawa w specjalistę gastrologa. Zamierzam zgłosić sprawę do siedziby NFZ. Ktoś taki nie ma prawa leczyć.

Fajna i konkretna lekarka, byliśmy z dwójką dzieci, mimo epidemii kazała po rozmowie telefonicznej przyjechać, a wcześniej trzech lekarzy nas odesłało z pod drzwi, badanie szybko ale bardzo sprawnie i dokładnie,a najwazniejsz dzieciaki już zdrowe, pozdrawiamy Michał i Anna

Beznadziejny lekarz, bardzo nie miła i dostarczająca kobieta. Zdecydowanie nie polecam tej kobiety. Nie empatyczna, nie potrafi obejść się z malutkim dzieckiem. Nigdy więcej wizyt u tego lekarza

Wspaniała, krótko i na temat, grunt że diagnoza 1000000porocent trafna, dzieciak prawie zdrowy dzięki Niej, dzięki Pani Doktor.

Wspaniała osoba. Lekarz bardzo godny polecenia. Bardzo pomocny i życzliwy. Zycze wszystkim takiego podejścia do pacjenta .