lekarz Małgorzata Sadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7
2,7

Porównując do innych lekarzy z dziedziny neurologi dziecięcej mogę powiedzieć, że Pani Doktor bardzo szybko przeprowadza badanie, wizyta trwała bardzo krótko. Poleciła rehabilitację dziecka z uwagi na wzmożone napięcie mięśniowe oraz asymetrię, jednak nie zapronowała wdrożenia WWR, co jak później się dowiedziałem przysługuje w takich przypadkach i to lekarz specjalista wypełnia stosowne zaświadczenie. Pomimo posiadanego aktualnego badania USG przezciemiączkowego Pani Doktor zalecila wykonanie ponownego polecając gabinet konkretnej osoby tłumacząc to tym, iż wykonane przez nas USG posiadało tylko opis (bez zdjęcia). Zaznaczę, że wykonane przez nas USG było prawidłowe, co potwierdził swoim podpisem lekarz radiolog. W mojej ocenie w tym przypadku kierowanie dziecka na ponowne USG do osoby poleconej przez Panią Doktor miało na celu wygenerowanie kolejnych kosztów. Czytając opinie Gabinetu Pani Doktor wnioskuję, że mój przypadek nie był jedyny. Sprawiła na mnie wrażenie osoby niemiłej. Co do skuteczności leczenia nie jestem w stanie się wypowiedzieć ponieważ zmieniłem lekarza po pierwszej wizycie.

Świetna lekarka, bardzo uprzejma, miła, wspaniale podeszła do tematu, który inny neurolog całkowicie zbagatelizował, gorąco polecam, uważam też, że lepiej wysłać pacjenta na dodatkowe badania czy też rehabilitacje niż tego nie zrobić...dodatkowa wizyta u rehabilitanta czy tez wykonanie kolejnych badań niczego złego nie zrobi dziecku natomiast zbagatelizowanie problemu już zdecydowanie tak

Zdecydowanie NIE polecam! Nie kompetentna,a do tego nie sympatyczna. Stwierdziła u córki obniżone napięcie nerwowe i asymetrie,jak najszybciej kazała iść na rehabilitacje,jednak po wizycie u rehabilitanta okazało się,ze zupełnie nie ma takiej potrzeby,to samo potwierdził inny neurolog.Wybor tej P.doktor to najgorszy z możliwych!!!