dr Małgorzata Sałasińska-Kubacka

Nie mogę wypowiedzieć się co do kompetencji lekarskiej pani doktor, ponieważ nie przyjechała na umówioną wizytę. Zadzwoniłam do pani doktor z prośbą o wizytę kontrolną dla mojego 1.5 rocznego synka, usłyszałam że proszę zadzwonić jutro bo dziś pani doktor nie może nas przyjąć, i tak pani doktor zwodziła mnie trzy dni.... W końcu umówiła się na konkretny dzień i konkretną godzinę, po czym nie pojawiła się na wizycie domowej (na którą sama nalegała) nawet nie fatygując się żeby chociaż zadzwonić i dać znać, że nie przyjdzie. Dla mnie kontakt z tym lekarzem to tylko strata czasu. Zero szacunku do człowieka z jej strony. Nie polecam

Gdyby nie Pani doktor i zespół neonatologiczny z Bielan nie wiem w jakim stanie dzisiaj byłby mój syn. Obecnie ma 7 lat i poza PFO jest wszystko ok. Mega ofiarność, profesjonalizm i bezinteresowność. Przez następne 2 lata syn był pacjentem Pani doktor w poradni i zawsze było profesjonalnie, miło, i trafnie, a to, że Pani doktor potrafi powiedzeć rodzicom w szorstkich słowach, że robią coś nie tak - no cóż trzeba ją zrozumieć ma na uwadze dobro dzieci.

Pani dr jest osoba bardzo konkretna,"nieowija w bawełne".Uwazam ze jest wspanialym lekarzem.Uratowala zycie mojej coreczki,a stan po urodzeniu byl naprawde ciezki!Mam do niej zaufanie i wszystkie opinie negatywne sa mocno kszywdzace!Polecam wszystkim rodzicom ta lekarke!!

Pani doktor (piszę tak choć nie wiem czy ma tytuł doktorski) zajmowała się naszym dzieckiem w szpitalu na Bielanach. Dziecko zdrowe, co potwierdziły badania w szpitalu dziecięcym, zostało przekazane do wzmiankowanego szpitala z rozpoznaniem czterech poważnych wad serca. No cóż to, że wpisała, że zastawka aortalna ma dwa płatki może wynikać z tego, że pani doktor już niedowidzi, ale to że przetoka Bottala zrasta się w drugim tygodniu życia (często znaczne później)mogłaby wiedzieć i nie wpisywać dziecku PDA (co ciekawe z tych trzech liter zapamiętała tylko dwie i z uporem maniaka wpisywała DA). Bardzo niechętnie udziela informacji. Tym trudniej z niej coś wyciągnąć im więciej się wie. Właściwie krótką choć wyczerpującą informację otrzymaliśmy tylko od młodej pani doktor, którą zagadnąłem na korytarzu i której jestem bardzo wdzięczny. W szpitalu przeżyliśmy bardzo trudny czas, tym trudniejszy,że żona wcześniej straciła dziecko, które rzeczywiście było chore na serce. Gdy pani doktor wyczuła strach mojej żony to zaczęła swoją radosną "twórczość". Dziś piszę z lekkim przekąsem i nawet staram się z tego żartować, ale nie było nam wtedy lekko. Nie polecam

Polecam szczerze Panią Doktor, jest najbardziej kompetentną, cierpliwą i wzbudzająca zaufanie wsród pediatrów jakich znam.

Pani dr od wielu lat jest opiekunem medycznym mojego dziecka. Zgadzam się z tym, że nie zawsze od ręki możliwa jest wizyta, co wiąże się z Jej pracą w szpitalu (i z tym rodzice powinni się liczyć). Jednak ważne jest to, iż kontakt i ewentualna doraźna pomoc, możliwa jest poprzez rozmowę telefoniczną (nigdy nie miałam z tym problemu). Odnośnie źle dobranych leków-takie sytuacje mogą zdarzyć się wśród wszystkich lekarzy, w pewnym stopniu jest to uzależnione od reakcji organizmu pacjenta, choć przyznam szczerze że w przypadku P. dr nie miałam takiej sytuacji. Co również ważne, wizyty nie są stresujące dla mojego dziecka, Pani dr jest delikatna i z pewnością nigdy nie ponagla. Bardzo duży nacisk kładzie na kontakt rodzic-dziecko. Nie jest to osoba z rodzaju `figlarzy`, jednak w moim mniemaniu liczą się kompetencje.

Pani doktor wraz z innymi lekarzami i pielęgniarkami walczyła o życie mojego synka, który dziś ma 8 miesięcy i ma się świetnie. Cudowna kobieta, fantastyczny lekarz i dobry człowiek!

polecam bardzo,oprócz wiedzy, rewelacyjne podjeście do dzieci!

polecam bardzo,oprócz wiedzy, rewelacyjne podjeście do dzieci!

Pani dr źle dobrała antybiotyk dziecku, po którym szybko nastapiło zaostrzenie objawów choroby, dziecko było w gorszym stanie niż podzczas wizyty lekarskiej, z bardzo wysoką temperaturą, po czym w odpowiedzi na nasze wątpliwości co do stanu dziecka odrzekła, że to całkiem normale a my jesteśmy spanikowani i histerycznie reagujemy. Nie zgodziła się na zobaczenie dziecka (mieszkamy niedaleko). Jeszce tego samego dnia o godz. 22:00 trafiliśmy do innego lekarza, który stwierdził u dziecka zmiany w pniu płuc i dziecko już w gabinecie otrzymało zastrzyk z antybiotyku. Od wielu moich znajomych słyszałam podobne opinie, ale chciałam dać szansę Pani doktor, niestety to mogło skończyć się szpitalem i zapaleniem płuc u mojego maluszka (niemowlę).

Nie polecam, odniosłam wrażenie, że bardziej zainteresowana jest zakończeniem wizyty oznaczającym wyskoczenie z gróbej kaski z portfela, aniżeli prawidłowym zdiagnozowaniem dziecka. Źle dobrała antybiotyki, co skończyło się przedłużeniem leczenia, kolejnym antybiotykiem i piorunującą rosnącą temperaturą. Tragedia.