lekarz Malgorzata Sass

Tragedia !!!! Dzis po wizycie za ktora zaplacilam 260zl bede mysiala jechac jutro znow naprawiac ale napewni do innego lekarza! Dziasla poharatane plomba niby 130zl za jedna a wyglada tragicznie !!! Zeby nue maja.muedzy soba szczeliny bo zosrala zaplombowana ! Krew mi wc8az leci mimo ze juz jestem 1h po wizycie... jak znieczulenie zejdzie to bede skakac po scianach. Zeby dwukolorowe mimo najlepszych plomb !!! Szokni tragedia ! Pani Doktor chyba sie juz wypalila.... koszmar jakiego nigdy nie doznalam u dentysty !

Cóż...nawet jednego dobrego słowa o Pani stomatolog nie mogę napisać. Opiszę sytuację bo to najlepiej przedstawię sposób w jaki podchodzi do pacjenta. Miałem umówioną wizytę na godz. 9tą. Przyszedłem chwilę wcześniej bo Pani S. miała przyjmować od godz. 8mej. Na drzwiach zastałem kartkę, że tego dnia przyjmuje od godz. 10tej. Cóż, pomyślalem...przypadki chodzą po ludziach...ale skoro ktoś miał czas żeby napisać i wydrukować ową kartkę to dlaczego nie miał go, żeby mnie powiadomić o spóźnieniu?... No ale nic...czekam...10, 10.15...idę do rejestracji gdzie dowiaduję się, że to normalne i że jeszcze sobie poczekam. Pani S. zjawia sie o 10.35 i bez słowa wyjaśnień pyta...kto z bólem zęba...bo reszty tego dnia nie przejmie...oczywiście po wymianie zdań tłumaczyła że ma chorego ojca, potem że sama jest chora i na końcu skwitowała "że tak właściwie to ona nie musi tu być". Ja więcej na pewno do niej nie wrócę...innym również odradzam.

Byłem prywatnie w klinice dentaloffice u pani Małgorzaty.szczerze polecam.Wizyty tam to przyjemność a nie katorga jak u innych.

Jest to naprawde fachowa pomoc odpowiednie podejscie do sprawy oraz pełny szacunek ze strony lekarz. Serdecznie polecam

Trafiłam do pani Małgorzaty Sass na nocny dyżur do ZOZ na Alei Zwycięstwa w Gdańsku z bardzo bolącym zębem. Pani doktor poza tym że cały czas wyrażała swoje niezadowolenie że w ogóle przyszłam i nie dałam spać spokojnie, miała do dyspozycji znieczulenie, które prawie w ogóle nie zadziałało (6 [bolesnych]zastrzyków z lidokainy, a mimo to czułam wszystko)i sprzęt dający wiele do życzenia ("ja się boję, ze mi pani wiertło połknie, jest takie luźne"; sączek, który po chwili po prostu się rozleciał i nie spełniał funkcji; nie wspominam o fotelu z którego wystawał jakiś hak, w który wplątały mi się włosy). Niemiłe słowa typu "niech pani przestanie wreszcie jęczeć", "dobrze że nie jest pani moją pacjentką". Oceniam bardzo negatywnie tamtą wizytę, jestem zrażona do stomatologów. Nie byłam u pani doktor prywatnie więc nie mam zdania na temat jej podejścia i leczenia w prywatnym gabinecie.

jestem bardzo zadowolony z wizyt w tym gabinecie.gabinet profejonalnie urządzony,czysty,zadbany.pani doktor bardzo uprzejma i fachowo podchodzi do pacjenta.pełny profesjonalizm!!! jestem stały pacjentem tego gabinetu i pani doktor Sass. Szczerze polecam.

jestem stały pacjentem tego gabinetu i pani doktor Sass.
Szczerze polecam.

Plomby wypadają ( i to w przeciągu 1 miesiąca), nie zwraca zapłaty za wadliwie wykonaną usługę, gabinet brudny, narzędzia niedoczyszczone. Zdecydowanie nie polecam wręcz ostrzegam przed tym lekarzem i jego gabinetem.

pelny profesjonalizm empatia zrozumienie dla bolu zloty medal goraco polecam

pelny profesjonalizm empatia zrozumienie dla bolu zloty medal goraco polecam