lekarz Małgorzata Sędziak

Pediatra

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Wizyty domowe u 3-letniej córki. Do tej pory z porad korzystałem 3-krotnie. Zawsze można na Panią Małgorzatę liczyć. Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki. Myślę, że nie ma lepszego lekarza w Zielonej Górze.

nie polecam...pacjeta traktuje przedmiotowo a w piatki to juz nic sie nie da z ta pania załatwic.Wiecej mówi niz bada pacjenta.

Pani doktor ma ogromną wiedzę, zawsze stawia celne diagnozy. Sympatyczna i kompetentna, zna swoją misję. Uważam, że w Zielonej Górze nie ma lepszego lekarza rodzinnego-pediatry.

pani doktor jest obdarzona niezwykłą intuicją. patrzy na pacjenta kompleksowo. zwraca uwagę na rzeczy, których inni lekarze nie dostrzegli. przyznam, myślę, że uratowała mojemu dziecku życie. Jako młoda lekarka zdiagnozowała zapalenie płuc, a byłam wtedy w krótkim czasie u kilku pediatrów. dużo później dzięki także jej dociekliwości, zleconym badaniom dotarliśmy do specjalistów. jeden z lekarzy powiedział "nadwaga uratowała ci życie". a tak naprawdę to właśnie pani doktor. gdyby była odrobinkę bardziej empatyczna byłaby idealnym lekarzem. muszę tutaj podkreślić, że jest miła, życzliwa, kompetentna tylko z leciutkim dystansem. biorąc pod uwagę wszystkie zalety nie ma to jednak większego znaczenia. Pani dr Radkiewicz też jest wspaniałym lekarzem. te lekarki z czystym sumieniem mogę polecić zatroskanym rodzicom

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Leśna 20 A
66-016 Płoty
Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno