lekarz Małgorzata Sobierajewicz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Zdecydowanie bardzo kompetentna,fachowa z życzlwym podejściem do pacjenta.Pani doktor posiada intuicję lekarską i wrażliwość. co nie jest często spotykaną cechą u lekarzy.zdecydowanie godna polecenia.

Polecam, polecam, polecam. Pani doktor potraktowała Nas a w zasadzie Naszego synka bardzo profesjonalnie. Była miła, rozmawiała z dzieckiem utrzymywała z nim kontakt. Mały był bardzo rozluźniony i chętnie współpracował przez co badanie przeszło szybko i bezproblemowo. Wyjaśniła nam jasno w czym tkwi problem naszego syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością będziemy kożystać z pomocy Pani doktor.

Polecam, polecam, polecam.

Pani Doktor zna się na rzeczy , konkretna , kompetentna ,z sercem wykonująca swoją pracę a przy tym bardzo miła , bije od nie pozytywną energią - Polecam !

Bardzo spodobało mi się, że Pani doktor poświęca tyle czasu ile potrzeba (nie zerka nerwowo na zegarek - bo następny czeka), bardzo dobrze tłumaczy zakres badania oraz sposób ewentualnego leczenia! Wspaniały człowiek, serdeczna, miła, uprzejma, wyrozumiała, cierpliwa - WZOROWE podejście do dzieci (nawet tych całkiem malutkich). Pani doktor zadbała nawet o dmuchawę z ciepłym powietrzem aby maluszkowi nie było za zimno jak trzeba je rozebrać!!! POLECAM w 100%

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!

mam konakt z pania doktor juz od wielu lat rewelacyjny lekarz mily, uprzejmy, kompetentny, poswieci swoj prywatny czas na porade, zdecydownie polecam

z panią doktor mam kontakt od 9 lat od momentu choroby syna. zawsze mogę liczyć na pomoc lub poradę nawet poza godzinami przyjęć.

wspanialy lekarz warty polecenia,potrzebne badania wykonane na miejscu, fachowa diagnoza, mila przyjemna atmosfera wyrozumiala bardzo otwarta na pacjeta i bardzo duza chec pomocy