dr n. med. Małgorzata Sobstyl

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Poszłam do Pani Doktor na badanie kontrolne. Pierwszy raz miałam robione badanie cytologiczne, przed badaniem nie padło pytanie czy już rozpoczęłam współżycie. Nieco mnie to zdziwiło, bo podobno od tego pytania zależy przebieg badania. Badanie było wykonane przez pochwę. W czasie badania Pani Doktor rozmawia z pacjentką, starając się ją rozluźnić (ja byłam trochę spięta i badanie niestety było dla mnie bolesne). Pani Doktor skierowała mnie również na USG ginekologiczne oraz badania hormonalne. Ogólnie wydała się być miłą i sympatyczną osobą.

Pani Doktor poswiecila mi wiele uwagi. Zajela się mna gdy miałam poważny problem. Przeprowadzila operacje i caly czas wspierala uśmiechem. Dziekuje bardzo

Pani Sobstyl przeprowadza badanie w milej atmosferze, chętnie odpowiada na pytania i przy tym posiada bardzo dużą wiedzę. Kieruje na wszelkie potrzebne badania, zawsze pomocna i bardzo miła.

Pani doktor przyjmuje na głębokiej 3 w NovaMedzie, najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam, zawsze uprzejma i pomocna, polecam . Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza.

Jestem pacjentką Pani Doktor Sobstyl od 8 miesięcy. Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Najlepszy lekarz, wspaniała osoba, zawsze pomocna. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Jest osobą kompetentną, spokojną i bardzo miłą. W sposób przystępny tłumaczy medyczne zagadnienia. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin