2,2
2,6
2,6
2,1

Lekarz, ktòremu ufam, ponieważ pochylił się z troską nad moim schorzeniem. Zaczął od usg, zlecił inne badania; nie ograniczył się tylko do wglądu ginekologicznego, jak to robili inni lekarze, ignorując objawy.

Odradzam wizytę u tej Pani. Niemiła niesympatyczna. Mamy trudny czas dla nas wszystkich ale co ta osoba wyprawia z pacjentami to trudno wyrazić swoje oburzenie. Pacjentowi każe usiąść na odległość obok drzwi wejściowych badanie to następną tragedia . Po zbadaniu nie można zaraz wstać i ubrać się bo Pani doktor krzata się po gabinecie i karze leżeć na twardej leżące dopóki nie usiądzie za swoim biurkiem to dopiero czuję się w miarę bezpieczna i pozwala wyjść zza kotary i ubrać się. Ten człowiek nigdy nie powinien być lekarzem. Na swój wynik nie mogłam się doprosic. Dzwoniąc mówiła że trzeba osobiście kiedy zgłosiłam się osobiście to nie miała czasu odszukać wyniku . Szerokim łukiem omijajcie gabinet Pani Sojdy

TRAGEDIA. Lekarz który lekarzem być nie powinien. Nie polecam. Pani doktor nie zleciła mi podstawowych badań w 22 tygodniu ciąży. Nic mi nie powiedziała po badaniu. Na usg siedziałam ponad godzine i nie dowiedziałam się niczego. Kompletna masakra. Szkoda czasu. Lekarz który robi mi łaskę i poniża. Traktuje jak gówniarę która nie wie skąd się biorą dzieci. Omijajcie ją szerokim łukiem!!!!!

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nie wzbudza mojego zaufania.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nie wzbudza mojego zaufania.

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo niemiła i niesympatyczna pani doktor. Do tego bardzo nie delikatna. Olała mnie i bełkotała coś pod nosem nie mówiąc co mi tak naprawdę dolega. Odesłała mnie do innego lekarza i nie wykazywała zainteresowania mną jako pacjentką . Chciała jak najszybciej mnie zbadać, co nie było równoznaczne z dokładnością..bardzo źle wspominam tą wizytę. Może w prywatnym gabinecie pani doktor jest milsza, bo w publicznej przychodni zdecydowanie taka nie jest. Ani kompetencji ani sympatii. Odradzam.

bardzo dobry lekarz ginekolog xxx

bardzo dobry lekarz ginekolog xxx

Koszmar! Najgorsze jest całowanie klamki niemal przy każdym podejściu do kolejnych i tak przecież rzadkich wizyt. Przychodzisz we czwartek - karteczka, że dziś 9 lekarz nie przyjmuje, idziesz w piątek dopisane ładnie, że dziś 10 też nie przyjmuje. Oczywiście nie wiem w jakim zakładzie pracy można sobie pozwolić na coś takiego, bo niby urlop na żądanie jest, ale 3 tygodnie wcześniej historia była podobna. Najpierw w poniedziałek karteczka, a potem następne dni. No, własny urlop można wykorzystać spokojnie na próby całowania klamki. Sama lekarka niezbyt uprzejma i jak na ginekologa, to zbyt długie paznokcie ma do badania, co raczej nie jest przyjemne niestety. Nie polecam kobietom w ciąży tej Pani, bo Wasza ciąża zacznie się może jak dobrze pójdzie od 4 miesiąca, no bo przecież wszystko się może zdarzyć. Dlatego żadnych badań, żadnych ustaleń co do terminów USG nie można ustalić. Data kolejnej wistyty też jest niepewna, bo nie wiadomo czy znów nie przyjdzie całować klamki. Zdecydowanie myślę, że temu lekarzowi chodzi tylko o kasę, bo w prywatnym gabinecie by tak nie postapił. Wszystkie pacjentki dawno poszłyby gdzie indziej, co i Paniom polcam! Długo możnaby się żalić. Narzekamy na NFZ a przecież częścią tej machiny jest kompetencja i rzetelność lekarzy właśnie.

Chodziłam do niej dwa lata temu, ostatnio musiałam wybrać się ponownie po receptę - nic się nie zmieniło. Poza tym, że jest niemiła i opryskliwa, nie mówi pacjentowi, jakie są wyniki badania usg, nie mówi, jaka może być przyczyna dolegliwości. Absolutnie nie spełniała moich oczekiwań, jeśli chodzi o podejście do pacjenta i sposób leczenia.

Odradzam tego lekarza zdecydowanie pani doktor jest bardzo niemiła nie chciała mi oddac moich wynikow badan, wymysliła mi 5 cm torbiel gdy poszłam do innego lekarza zrobił mi dokładne usg i wykluczył torbiel mowiac ze jajnik ma 3cm i taka torbiel jest niemozliwa. Straszna kobieta!

Wiem, że podejrzanie wygląda moja ocena, ale w swoim życiu chodziłam do trzech lekarzy ginekologów i dopiero z niej jestem w pełni zadowolona. Odkąd do niej chodzę, nie mam żadnych infekcji, gdyż stosuję się do jej trafnych zaleceń. Chodzę tylko na badania kontrolne. Poświęca sporo czasu, nie zniecierpliwiona odpowiada na każde pytanie. Ważne, żeby jej na samym początku powiedzieć swoje obawy, do których ona się ustosunkuje i odpowiednio przeprowadzi badanie. Ja polecam.