prof. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Wenerolog, Dermatolog

W dniu 8 listopada 2021 r. w godzinach popołudniowych odbyłem wizytę w klinice evi-Med 2 u Pani Profesor Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło. Pani profesor jest wyjątkiem wśród polskich lekarzy. Profesjonalistka w każdym calu. Świetnie zorganizowana, kompetentna i rzeczowa, przyjazna i taktowna. Każda sekunda wizyty wykorzystana dla pacjenta. Od początku wizyty czułem zainteresowanie, uwagę i chęć pomocy. Miałem przygotowane pytania. Zanim jednak zdążyłem je zadać, uzyskałem odpowiedzi. Pierwszy raz w życiu trafiłem na takiego lekarza. Miałem to szczęście. Tym bardziej że była to do tej pory najważniejsza wizyta w moim życiu. Dotychczas w ...

Profesor Małgorzaty Sokołowskiej-Wojdyło.
Świetnie zorganizowana, kompetentna i rzeczowa, przyjazna i taktowna.
Każda sekunda wizyty wykorzystana dla pacjenta.
Od początku wizyty czułem zainteresowanie, uwagę i chęć pomocy.
Pierwszy raz w życiu trafiłem na takiego lekarza. Miałem to szczęście.
Tym bardziej że była to do tej pory najważniejsza wizyta w moim życiu.
Dotychczas w większości gabinetów lekarskich czułem się jak mniej lub więcej niechciany petent w urzędzie. (A korzystałem przede wszystkim z gabinetów prywatnych).
Tutaj natomiast nastąpiło coś całkiem odwrotnego. Pierwszy raz w pełni czułem, że jestem w sposób staranny, i kompleksowy diagnozowany. Bez pośpiechu i z pełnym zaangażowaniem.
Szkoda że za wcześnie na ocenę skuteczności leczenia, jednak poprawa jest wyraźna.
Podsumowując w pięciostopniowej skali ocen, pełna dycha!
Jestem przekonany, że w programie zajęć studentów medycyny powinny znaleźć się pełne nagrania audio-video wizyt pacjentów w gabinecie Pani profesor jako materiał obowiązkowy. Wówczas może byłaby szansa na więcej takich lekarzy.

Warto też wspomnieć o dobrze zorganizowanych osobach w rejestracji evi-Med 2. A szczególnie o młodym człowieku, który w sposób profesjonalny udziela informacji i rejestruje pacjentów na wizyty. Jak dla mnie ma to duże znaczenie.

Cudowna pani profesor pod każdym względem. Jako lekarz -wiedza, kompetencje, skuteczność, empatia. Jako człowiek-prawdziwy Anioł. Tak wspaniałej, życzliwej, przemiłej, ciepłej i czułej osoby z ogromnym podejściem do pacjenta dawno nie spotkałam. Wszystkim potrzebującym pacjentom w tej dziedzinie medycyny życzę trafienia ,,w ręce" pani profesor.

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjaslistką, bardzo zaangażowaną w proces leczenia i przemiła osobą. Szczególnie polecam wizytę chorym, których nie potrafią zdiagnozować inni lekarze. Właściwa diagnoza (postawiona na pierwszej wizycie)i odpowiednie leczenie dokuczliwej choroby skóry, radykalnie zmieniło standard życia mojego męża. Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarz i szyję, które mi zaleca Pani Doktor i jestem zachwycona fantastycznymi efektami.

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Wspaniały lekarz kompetentny traktuje swoją prace poważnie.Interesuje się chorym,naprawdę służy wszelką pomocą

Idealna! Nie trzeba nic więcej pisać, pani dr Sokołowska posiada wszystkie cechy jakie powinien posiadać lekarz. Szybko sprawienie zdiagnozuje problem, metoda leczenia również zawsze trafna i bardzo skuteczna. Dodatkowo bardzo uprzejma. Naprawdę warto!

Super obsługa... Do gabinetu wchodzę jak do kawiarni na kawę z koleżanką :) Miła atmosfera... tylko szkoda że płatna za każdym razem ....

Leczę się u Pani doktor od ok 2 lat na chłoniaka skóry. Osoba kompetentna, przemiła i wspaniały lekarz jakich niewielu. Byłem bardzo chory, a Pni doktor doprowadziła mnie do takiego stanu że czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować. Polecam każdemu kto ma problemy ze skórą, zawsze pomoże.

Rewelacyjna, kompetentna, komunikatywna i przemiła. Czas w gabinecie z Panią Dr. to czas relaksu. E.R-K

E.R-K

Świetny lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek. Leczę się na łuszczycę od wielu lat, to doktor zdiagnozowała te chorobę, a początkowo byłam leczona na "parałuszczycę"(o takiej jednostce doktor nie słyszała), mam do niej całkowite zaufanie,pomoże nawet w życiowych sytuacjach.