lekarz Małgorzata Spychała

Nie polecam nie lubię wystawiać negatywnych opinii ale tutaj w tym przypadku musze.Doktorka nie trafia z diagnozami przy tym szkodząc pacjentom miła jest ale to wszystko co bym mógł o niej dobrego napisać.

Bardzo fajna pani lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta i ma podejście do dzieci oraz dorosły i stara się leczyć by jak najmniej organizmy ucierpiał poprzez leki jestem zadowolony w 100%

Jestem zadowolona z Pani Doktor. Bardzo sympatyczna, uprzejma, rzetelna i wyjątkowym podejściem do dzieci. Bardzo chętnie chodzę do Niej z dzieckiem. Godna polecenia.

Nie zgadam się z opinia negatywna, według mnie daje skierowania na wszystkie badania potrzebne, jest mila a w szczegulnosci do dzieci. Ja od malego chodze to pani doktor i corka tez odkad się urodziła. Nie moge powiedziec ani jednego zlego slowa na temat pani doktor Małgorzaty.

Anonim... Ja osobiscie jestem zadowolona z pani doktor i jir zamienila bym ja na inna....................

Polecam dr Małgorzatę Spychała, nasza rodzinna ulubiona lekarka, zawsze pomoże, znajdzie czas i skutecznie wyleczy.

Ja rownież dołaczam sie do niezbyt pochlebnej opini o tej lekarce. Rzeczywiscie czlowiek czuje sie jak intruz w gabinecie ,traktuje pacjentów przedmiotowo. Oszczedza na badaniach, nie wykazuje inicjatywy. Nie wiem skad tyle pozytywow ,moze pora by Pani doktor sie nad tym zastanowila?...

Oszczedza na badaniach, nie wykazuje inicjatywy.

nie polecam, nie stawia rzetelnych diagnoz, człowiek czuje się u niej jak intruz; owszem jest miła i nawet się uśmiechnie, ale jej opinie o pacjentach po wizycie nie są miłe.

NIE MA LEPSZEGO LEKARZA. MOJE DZIECIAKI JĄ UWIELBIAJĄ!

NIE MA LEPSZEGO LEKARZA. MOJE DZIECIAKI JĄ UWIELBIAJĄ!

Polecam Lekarz na medal takich lekarzy brakuje bardzo dobre podejscie do dzieci

Polecam Lekarz na medal takich lekarzy brakuje bardzo dobre podejscie do dzieci