lekarz Małgorzata Starnawska

Laryngolog

bardzo polecam,ja z synem dlugo szukalismy rozwiazania po innych lekarzach az po jednej wizycie u pani doktor przeszlo

Witam.pani doktor bardzo mila.bylam u niej z synkiem i bardzo mu pomogla...bardzo dobrze wytlumaczyla...bardzo dobrze slucha pacjentow i zawsze ma dobre rady..bardzo polecam i niewidze innego laryngologa w jaroslawiu z taka wiedza;)

Bardzo solidny fachowiec . Piszę to na podstawie własnych z p. dr. doświadczeń . Usuwała mi ( razem z mężem ) kaszaki z głowy oraz wykonywała osobiście zabieg usuwania polipów z nosa . Tą ostatnią czynność robiła od chwili zdiagnozowania do samego końca czyli zabiegu w szpitalu św Ojca Pio w Przemyślu . Z kaszakami spokój , a po usunięciu polipów z nosa wrócił mi juz zmysł powonienia . Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz i fachowiec . Pozdrowienia dla p.doktor

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor ma wielu pacjentów, czasami widać, że pada z nóg, a mimo podchodzi do pacjenta profesjonalnie, uprzejmie i jest naprawdę świetnym fachowcem! Anna 29 lat, Nisko

przychodzi do pracy na 9 a gabinet ma czynny od 8.Gdy przyjdzie do pracy to zaczyna od jedzenia. Pozytywne komentarze to chyba sama sobie pisze albo ktoś był u niej prywatnie i była miła. W publicznej służbie zdrowia zero szacunku dla drugiego człowieka

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jarosław"?

Przychodnia Rejonowa Poradnia Laryngologiczna
ul. Strażacka 45