lek. med. Małgorzata Stasiek

Reumatolog, Internista

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Powiem tak, wiem, że jestem raczej trudną pacjentką i z charakteru i ze względu na chorobę i byłam u wielu reumatologów, więc mam porównanie. dr Stasiek jest przede wszystkim kompetentna, patrzy całościowo na pacjenta i ma doświadczenie. Z pewnością poleciłabym ją znajomym.

Specjalistka godna polecenia. Trafiłam z okropnym bólem stawów, zleciła kompleksowe badania, wszystko wytłumaczyła (z godną pochwały cierpliwością - uwielbiam zadawać pytanie "ale dlaczego", "ale jak to"). Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Termin pierwszej wizyty również przyzwoity. Teraz pani doktor będzie również przyjmowała na Woli na ul. Płockiej w prywatnej przychodni