lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Panią Doktor poznaliśmy 6 lat temu przy diagnozie córki. Od samego początku uczyła nas jak podchodzić do choroby ze spokojem, obsługiwać peny, potem pompę etc. Pani Doktor zawsze poświęca nam dużo czasu, szczegółowo wyjaśniając to, z czym mamy problem; zdrowie dziecka jest dla Niej ważniejsze niż Jej czas prywatny. Jej pomoc jest nieoceniona. Jest nie tylko świetnym diabetologiem i pediatrą, ale przede wszystkim zaangażowanym i oddanym lekarzem. Mamy ogromne szczęście, że trafiliśmy do Pani Doktor.

Pani doktor posiada odpowiednie kompetencje, ale za grosz zrozumienia i podejścia do pacjenta. Każda wizyta jest opóźniona (zdarzało się nawet do 2h). Jest arogancka, a jedyna słuszna metoda leczenia to książkowa, a nie dziecka chorego całe życie i znającego swój organizm. Pacjenta z wysokimi cukrami wysyła do psychologa, ponieważ "nie akceptuje swojej choroby". Każda papierkowa sprawa trwa miesiącami, zostaje załatwiona po wielokrotnych telefonach, bądź wizytach w placówce. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz Stelmach leczyła mnie, kiedy byłam dzieckiem. Trafiłam na oddział z cukrzycą t1. Już wtedy czułam, że próbuje mi wykryć dodatkowe choroby. Dziś tylko bardziej tak podejrzewam, ponieważ z tego co pamietam lekarz Stelmach miała prowadzić jakieś badania czy robić doktorat, czy gdzieś coś udowadniać naukowo i wszystko wskazuje na to, że moim przypadkiem chciała poprzeć swoje tezy dotyczące częstości współistnienia chorób cukrzycy, celiakii oraz hashimoto. Nieuprzejma, arogancka i zarozumiała, apodyktyczna, wtryniła mi na siłę Euthyrox, gdy źle się czułam, a wtedy akurat jako nastolatka schudłam dużo kg (sama!! Dietą odchudzającą), ona ujęła ten fakt w epikryzie jako samoistny... Badania nie wskazywały jednoznacznie na Hashimoto, w opisie badań znak zapytania, ale ona postawiła twardą diagnozę. Celiakia tez nie została jednoznacznie potwierdzona, biopsja jelita ciągle nie wykazywała uszkodzeń, ale ona naciskała na leczenie dietą bezglutenową i wpisywała tę chorobę na siłę jako rozpoznaną. Teraz, po wielu latach diety bezglutenowej, gdy moje jelita się odzwyczaiły od glutenu, jak mogę od nowa zacząć się diagnozować ... Jestem okropnie wkurzona i sfrustrowana, bo z taką łatwością stawiała diagnozy chorób przewlekłych, które i tak przy mojej dzielności z czasem poskutkowały depresją. Jest jeszcze coś takiego jak placebo, a jak się komuś wmawia choroby, to istnieje możliwość pogorszenia stanu i wyników z samego placebo... Uważam, ze tamten okres odegrał ogromną rolę w mojej psychice i postrzeganiu mojego organizmu jako słabego, co na pewno nie wpłynęło pozytywnie na mój dalszy stan zdrowia ... Przeciwnie, rozpoczęło tylko domino różnych objawów...
Nie polecam! Chętnie bym dziś się rozmówiła z lekarz Stelmach osobiście.

Nie polecam! leczenia dziecka u dr Małgorzaty Stelmach. Jest arogancka, złośliwa, nie przyjazna dzieciom. Wszystko co powie musi być po jej myśli a nie dziecka, które mimo ciężkiej choroby zmaga się z tym, a taka złośliwa lekarka mu nie chce przyznać, ani czipa, ani pompy, bo stwierdziła, że co by miało dziecko do roboty jakby za niego działały urządzenia same?. Zamiast dzieciom ulżyć w cierpieniach to im ich dodaje. Małe dzieci nie potrafią się jej przeciwstawić ale już te starsze mają coś do powiedzenia. Wiele też się słyszy o niej na oddziale. Nie polecam jej nikomu, bo chyba nie ma własnych dzieci, skoro jest taka bezduszna i sztywna.

Pani doktor prowadzi moją córkę od 6 lat... nic złego nie powiem, przeciwnie. Polecam i oby więcej takich lekarzy

Ja również leczyłam się u Pani Doktor Małgorzaty Stelmach przez kilka lat i muszę powiedzieć, że był to najlepszy okres w mojej diabetologicznej opiece. Takiego lekarza jak Pani Doktor: cierpliwego, pełnego zrozumienia, wspaniałego fachowca rozumiejącego specyfikę choroby jak również potrzeby pacjenta już nie spotkałam i muszę przyznać, że mój poprzednik nie minął się z prawdą oceniając Panią Doktor jako FANTASTYCZNĄ OSOBĘ. Jak mi wiadomo Pani Doktor Stelmach nadal pracuje wyłącznie ( i bardzo szkoda) w Szpitalu w Prokocimiu.

Potrzebuję jakiegos numeru kontaktowego do Pani doktor Małgorzaty Stelmach. Ma może ktos z Państwa jakis kontakt do Pani doktor ? .Naprawdę pilnie potrzebuję. Leczyłem się bardzo dawno temu u Pani doktor kiedy jako dziecko trafiłem do szpitala i odkryto u mnie cukrycę. NIestety minęło kilka lat a nie posiadam już żadnego kontaktu. A "współpracę" wspominam bardzo dobrze. Fantastyczna Pani doktor.

Bardzo miła atmosfera, wspaniałe podejście do dziecka, wyczerpujące i kompetentne odpowiedzi Pani Doktor na wszystkie zadawane pytania. Oby więcej takich lekarzy!!!!

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani.Zgadzam sie z poprzednia opinia.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani.Zgadzam sie z poprzednia opinia.

Arogancka Pani doktor ze słowotokiem z którego niewiele wynika,obala wszystkie teorie jedyna słuszna to ta prezentowana przez Nią.Zdecydowanie odradzam.