Małgorzata Stolarczyk

Lekarz medycyny pracy

1,3
1,1
1,1

Nie polecam. Byłam wczoraj u pani Małgorzaty Stolarczyk , ponieważ mojego rodzinnego lekarza nie było i nigdy więcej. Weszłam z potwornym duszącym kaszlem i chrapaniem w oskrzelach, a ona mówi mi, że wszystko jest w porządku i to może trwać 3 tygodnie i nic mi nie pomoże. Nic mi nie przepisała, ale pieniądze z kasy chorych za wizytę skasowała. Dzisiaj byłam u innego lekarza i mam ostre zapalanie oskrzeli. Jak to możliwe, jak wczoraj Stolarczyk mówiła, że nic mi nie jest?. Nie polecam, nie wiem dlaczego ją tam jeszcze trzymają. ...

Dzisiaj byłam u innego lekarza i mam ostre zapalanie oskrzeli.
Jak to możliwe, jak wczoraj Stolarczyk mówiła, że nic mi nie jest?.
Nie polecam, nie wiem dlaczego ją tam jeszcze trzymają. Centrum niszczy sobie przez nią tylko opinię

Najgorsza lekarka na jaką trafiłam w życiu. Niemiła, nieuprzejma, niepomocna, chyba zapomniała już dawno co to empatia lub nigdy jej nie miała. To przykre, że tacy ludzie leczą…

Niesłychanie niekompetentna kobieta, bo lekarzem jej nie nazwę. Podając szereg swoich niepokojących objawów usłyszałam, że "moze to być coś poważnego lub nie". Nie otrzymałam jednak skierowania na podstawowe badania, pomimo mojej prośby. Ton protekcjonalny, nieuprzejmy, olewający. Nie wiem jak śmie brać pieniądze za taką "pracę".

Żenada na całej linii. Tyle mogę powiedzieć. Lekarka nie zainteresowana pacjentem, podejście totalnie olewatorskie. Rozumiem że ze wizyta była gorszego sortu bo z NFZ.

Nic nowego nie dodam, potwierdzam wszystkie negatywne komentarze na temat tej Pani "doktor". Brak zainteresowania pacjentem i ogólna bylejakość sprawiła, że 1 raz wyrażam swoją opinię on-line na temat lekarza. Odradzam !!

Absolutnie nie polecam tej lekarki. Chłodna, a czasem wręcz nieuprzejma - na pierwszej wizycie usłyszałam "Rozbierać się"... Miałam uczucie, że zupełnie jej nie obchodzę. Wolałam chodzić do lekarza prywatnie niż do niej. Nigdy nie zlecała żadnych badań profilaktycznych. Nie oceniam też wysoko jej kompetencji - np. zupełnie niepotrzebnie przepisała mi tabletki z kodeiną (hamującą odruch kaszlu) w przypadku zwykłego przeziębienia. Tak nieprzyjemna dla pacjentów osoba nie powinna być lekarką!

Nie polecam tej Pani doktor! Poszlam na wizytę z problemem bardzo niskiego ciśnienia i złego samopoczucia, a jako komentarz usłyszałam, że mam napić się kawy i uprawiać sport.... żenada. Nie zmierzyla mi ciśnienia, o jakimkolwiek innym badaniu nie mówiąc. Na pewno więcej nie umowie się do tej pani na wizytę!

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat Pani doktor. Szybko, byle jak i bez konkretów, a przy tym nieprzyjemnie. Nie polecam !

ODRADZAM!!! Lekarz bez jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Potrzebowałem zwolnienia z pracy, bo czułem się fatalnie to odesłała do lekarza rejonowego. Po odpowiedzi, że to 100 km od Opola usłyszałem "Nic nie poradze". Nie polecam.

Absolutnie zgadzam się z każdą tutaj napisaną opinią o tej Pani. Idę do lekarza raz do roku tylko wtedy kiedy naprawdę już nic nie pomaga żadne reklamowe leki.Z gorączką 38,5 w 3 dobie na Tabcinie, który nie wiele zdziałał i co słyszę. ... leżeć i brać Tabcin albo Gripex!!!!!!!! Litości i tak właśnie leżę 5 dzień z gorączką bez zmian. Na szczęście idę dzisiaj do innego lekarza może ma więcej oleju w głowie, a mniejszego focha.Trzymać się z dala radzę.