mgr Małgorzata Strucińskamgr Małgorzata Strucińska - zdjęcie profilowe

mgr Małgorzata Strucińska

Dietetyk

Wykształcenie:
Absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Doświadczenie zawodowe:
• Specjalistka z zakresu żywienia człowieka ...

Wykształcenie:

Doświadczenie zawodowe:
• Specjalistka z zakresu żywienia człowieka z ponad 20-letnim stażem zawodowym
• Posiada fachowe doświadczenie w prowadzeniu porad dietetycznych
• Od wielu lat prowadzi terapie dietetyczne dla rodzin.

Specjalizacja:

Prowadzi doradztwo m.in. dla pacjentów:
• dzieci w wieku około 1. roku życia, poniemowlęcym, przedszkolnym, wczesnoszkolnym, szkolnym, ...

Pani Małgorzata jest bardzo miła, podoba mi się jej podejście. Nie daje gotowego menu, które byłoby niemożliwe do przestrzegania, ale modyfikuje moją dotychczasową dietę, sprawiając, że staje się bardziej zróżnicowana. Bardzo łatwo jest mi stosować się do jej porad, a po kilku tygodniach widzę wyraźne rezultaty. Pani Małgorzata jest prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie, bardzo pozytywnie nastawiona i empatyczna.

Pani doktor przesympatyczna i profesjonalna. Wspólnie przeanalizowaliśmy skład masy ciała, wszystko wytłumaczyła, uspokoiła i rozwiązała problem. Bardzo dziękuję!!!

Pani doktor przesympatyczna i profesjonalna.
Bardzo dziękuję!!!