dr Małgorzata Strużycka

Laryngolog dziecięcy

Najlepszy lekarz pod słońcem:) Z SYNEM tulalismy się po lekarzach dobrE dwa lata każdy nas odprawial ż kwitkiem. Tylko pani dr. Nam pomogła:) Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Najlepszy lekarz pod słońcem:)
Dziecko w końcu nie ma kataru ładnie oddycha i w końcu tak nie choruje ;)

Wspaniały, kompetentny, mily lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ! Pani doktor usuwala trzeciego migdałk mojej córce.Polecam.Bardzo dziękujemy Pani doktor za opiekę i szybkie działanie - mama Zuzi

witam w dniu 17.11.2015 roku miałam wizytę u pani doktor gdzie stwierdziła wycięcie trzeciego migdała.Po tygodniu 25.11.2015 dziecko było już w szpitalu.Bardzo profesjonalne podejście do dzieci 100 % zainteresowania przed samym zabiegiem i zaraz po nim.Bardzo miła i życzliwa osoba.Takich lekarzy to można policzyć na palcach jednej ręki .Chodź na pierwszą wizytę trzeba swoje odczekać to naprawdę warto . pozdrawiam i dziękujemy za wszystko mała Kasia

witam
pozdrawiam i dziękujemy za wszystko
mała Kasia

Pani doktor jest wspaniała pod każdym względem. Zgadzam się w 100 % z moimi przedmowcami. Mój syn miał ogromne szczęście że trafił na tak profesjonalną i kompetentną, a przy tym życzliwą i miłą Panią doktor. Teraz dzięki temu może cieszyć się już dobrym zdrowiem. Dziękujemy Pani Doktor jeszcze raz z całego serca za pomoc - rodzice Mikołaja

Wizyta po raz pierwszy oraz refundowana w ICZMP. Lekarz z powołania, miły, uprzejmy, kulturalny. Rzeczowo i wyczerpująco wyjaśnia wszystko i odpowiada na pytania. Wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Łódź"?

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy